Laureat konkursu Interstudent z wizytą u Rektora UJ

26 stycznia 2015 r. Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przyjął w swoim gabinecie Ghanshyambhaia Khatriego, laureata konkursu Interstudent 2014 na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce w kategorii studia doktoranckie.

Nagrodzonego przedstawił Rektorowi Prorektor UJ ds. Badań Naukowych i Funduszy Strukturalnych, Prof. Stanisław Kistryn, który jest opiekunem naukowym doktoranta. W trakcie spotkania Ghanshyambhai Khatri opowiedział m.in. o swoich badaniach naukowych i planach na najbliższą przyszłość. Prof. Wojciech Nowak pogratulował laureatowi i wręczył mu okolicznościowy dyplom oraz album pamiątkowy o historii Uniwersytetu.

Pochodzący z Indii doktorant UJ nagrodzony został przez Kapitułę Konkursu Interstudent 2014, która obradowała 9 stycznia 2015 r. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie statuetek odbyło się 22 stycznia w Lublinie podczas konferencji "Studenci zagraniczni w Polsce 2015".

Zdjęcia: Anna Wojnar