Oferta zakupu mieszkań na os. Akademickim

Wizualizacja budynku nr 7 (Materiały inwestora)

Środowisko akademickie od wielu lat odczuwało dotkliwy brak mieszkań. W tej sytuacji na Politechnice Krakowskiej powstał pomysł budowy niedrogich mieszkań o wysokim standardzie w dobrej lokalizacji. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem środowiska akademickiego. Do tej pory powstało siedem budynków, w których znajdują się 394 mieszkania o łącznej powierzchni ponad 22 tys. m kw. Osiedle położone jest pomiędzy ulicami Skarżyńskiego a Bora Komorowskiego.

Obecnie kontynuowana jest sprzedaż mieszkań w zrealizowanym ostatnio budynku nr 7. W ofercie są też ostatnie mieszkania, w pełni wykończone "pod klucz", w budynku nr 4 oraz w budynku nr 6.

Atrakcyjność osiedla Akademickiego, oprócz stosunkowo niskiej ceny już od 5.258,70 zł za m kw. brutto, zapewnia dobra lokalizacja, niska zabudowa, tradycyjna technologia, wysoka jakość wykonania, a także różnorodność oraz układ funkcjonalny mieszkań i standard ich wykończenia.

- Mieszkania w os. Akademickim nie są sprzedawane na wolnym rynku. Przedsięwzięcie budowy osiedla ma charakter zamknięty. Akopol nie uczestniczy więc w targach budowlanych, nie przedstawia swojej oferty w prasie. W związku z tym przedsięwzięcie to jest nieznane szerokim kręgom potencjalnych zainteresowanych. Dlatego też sposobem na poinformowanie potencjalnych zainteresowanych naszą ofertą jest akcja informacyjna na krakowskich uczelniach - mówi prezes Akopolu dr Czesław Wilczyński.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej akopol.com, pod nr. tel. 12 648 42 30 (wew. 21) lub poprzez pocztę elektroniczną: akopol@akopol.com.

Data opublikowania: 27.02.2015
Osoba publikująca: Łukasz Wspaniały