Utrudniony dojazd do kwartału akademickiego [MAPA]

W ubiegły poniedziałek rozpoczęła się przebudowa ul. Podwale. Robotnicy rozbierają torowisko i zrywają asfalt z jezdni. Na odcinku od ul. Piłsudskiego do ul. Karmelickiej nie kursują tramwaje. Z kolei auta na remontowanym fragmencie mogą przejechać jedynie od strony teatru Bagatela w kierunku Filharmonii.

W związku z remontem utrudniony jest dojazd do kwartału akademickiego. Służby drogowe zamknęły dla ruchu ul. św. Anny na odcinku od ul. Podwale do ul. Jagiellońskiej. Dojazd do budynków zlokalizowanych w kwartale możliwy jest od strony pl. Szczepańskiego ul. Jagiellońską, na której obowiązuje odwrócona kierunkowość (pomiędzy ul. Szczepańską a ul. św. Anny).

Jak informuje Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie, przebudowa ma potrwać do końca czerwca. Niewykluczone są kolejne zmiany w organizacji ruchu w tym rejonie.

Data opublikowania: 26.03.2015
Osoba publikująca: Łukasz Wspaniały