"Monsters" - szybka gra logiczna

Przed dwoma tygodniami ukazała się stworzona przez Dariusza Furmana, studenta informatyki stosowanej na Wydziale FAIS i założyciela marki FunVenture, gra "Monsters". To szybka gra logiczna przeznaczona dla użytkowników telefonów lub tabletów z systemem Android. Aplikacja jest połączona z systemem Google Games, dzięki czemu tworzy społeczność, w której możemy rywalizować o miejsca w tabeli rankingowej, czy zdobywać udostępnione osiągnięcia, które dają nam dodatkowe doświadczenie do profilu w tym systemie. Gra wciąż jest darmowa i wciąż rozwija się.

Kolejne wydanie produkcji Dariusza Furmana planowane jest na czerwiec i będzie mieć charakter charytatywny. Zyski zostaną przeznaczone na rzecz ofiar wojny na Ukrainie.

Kontakt:
Dariusz Furman