Promocja absolwentów Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców rocznik 2010

W sobotnie południe 15 maja 2010 roku w pięknej Auli Collegium Novum UJ 31 absolwentów Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrało dyplomy ukończenia studiów medycznych. Wzruszeni młodzi lekarze z USA, Kanady i Australii w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół oraz przedstawicieli władz Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i wkładowców cieszyli się z osiągnięcia wymarzonego celu. Studia z najlepszym rezultatem zakończył George Zawadowski. W trakcie uroczystości absolwenci wręczyli wyróżnienia dla najlepszych ich zdaniem wykładowców, otrzymali je dr hab. Jerzy Walocha kierownik Katedry Anatomii WL UJ, dr Piotr Kruczek z Katedry Pediatrii UJ CM oraz zespół Katedry Onkologii UJ CM. W rozdaniu dyplomów uczestniczył także Konsul USA w Krakowie.

Data publikacji: 17.05.2010
Osoba publikująca: Leszek Śliwa