Wyniki sortowane według etykiety: rada uczelni

Duże zmiany we władzach rektorskich UJ przyszłej kadencji

Duże zmiany we władzach rektorskich UJ przyszłej kadencji

08.05.2024
Od 1 września br. obowiązki rektora najstarszej polskiej uczelni zacznie pełnić prof. Piotr Jedynak. Dziś poznaliśmy nazwiska sześciorga prorektorów, z którymi będzie współpracować w kadencji 2024-2028. Zaproponowanych przez rektora elekta kandydatów pozytywnie zaopiniowało Kolegium Elektorów Uniwersytetu Jagiellońskiego składające się z 238 osób reprezentujących wszystkich członków wspólnoty akademickiej.
więcej o Duże zmiany we władzach rektorskich UJ przyszłej kadencji
Prof. Piotr Richter w Radzie Naukowej Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA

Prof. Piotr Richter w Radzie Naukowej Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA

08.05.2024
Prof. Piotr Richter został powołany przez ministra spraw wewnętrznych i administracji w skład Rady Naukowej Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA. Rada jest organem stanowiącym, inicjującym, opiniodawczym i doradczym instytutu w zakresie jego działalności oraz w sprawach rozwoju kadry naukowej i badawczo-technicznej.
więcej o Prof. Piotr Richter w Radzie Naukowej Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA
Profesor Piotr Jedynak nowym rektorem Uniwersytetu Jagiellońskiego

Profesor Piotr Jedynak nowym rektorem Uniwersytetu Jagiellońskiego

25.04.2024
Obecny prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej prof. Piotr Jedynak został wybrany przez Kolegium Elektorów na rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego w kadencji 2024-2028. Był jednym z czworga kandydatów na to stanowisko. Rektor elekt rozpocznie urzędowanie 1 września.
więcej o Profesor Piotr Jedynak nowym rektorem Uniwersytetu Jagiellońskiego
Spotkanie kandydatów na rektora UJ ze wspólnotą uczelni

Spotkanie kandydatów na rektora UJ ze wspólnotą uczelni

17.04.2024
W Auditorium Maximum UJ odbyło się spotkanie kandydatów na rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego na kadencję 2024–2028 z elektorami i innymi członkami wspólnoty uczelni. Prof. Armen Edigarian, prof. Tomasz Grodzicki, prof. Piotr Jedynak i prof. Dorota Malec, którzy zostali wskazani przez Radę Uczelni jako kandydaci na ten urząd, odpowiadali na liczne pytania zebranych i przedstawili kluczowe punkty swoich programów wyborczych. Wyboru rektora dokonają elektorzy 25 kwietnia.
więcej o Spotkanie kandydatów na rektora UJ ze wspólnotą uczelni
Członkowie Rady Uczelni zdecydowali, kto powalczy o fotel rektora UJ

Członkowie Rady Uczelni zdecydowali, kto powalczy o fotel rektora UJ

04.04.2024
Rada Uczelni Uniwersytetu Jagiellońskiego na posiedzeniu 4 kwietnia br. wskazała kandydatów na stanowisko rektora UJ na kadencję 2024-2028. Następcę profesora Jacka Popiela poznamy za 3 tygodnie. Wcześniej profesorowie ubiegający się o to stanowisko wezmą udział w debacie z przedstawicielami społeczności akademickiej najstarszej polskiej uczelni.
więcej o Członkowie Rady Uczelni zdecydowali, kto powalczy o fotel rektora UJ