Wyniki sortowane według etykiety: nagrody i wyróżnienia

Medal św. Krzysztofa dla prof. Stanisława Waltosia

Medal św. Krzysztofa dla prof. Stanisława Waltosia

20.09.2019
Odznaczenie, wręczone w tym toku po raz dziewiąty, przyznawane jest przez Muzeum Krakowa osobom, które w różny sposób wspierają placówkę w wypełnianiu jej misji. Stanowi podziękowanie za zaangażowanie i uznanie dla ich zasług za pomoc merytoryczną, naukową, finansową, czy kultywowanie i promowanie wielowiekowych tradycji i obyczajów.
więcej o Medal św. Krzysztofa dla prof. Stanisława Waltosia
Prof. Andrzej Chwalba uhonorowany wysokim odznaczeniem państwowym

Prof. Andrzej Chwalba uhonorowany wysokim odznaczeniem państwowym

18.09.2019
18 września, podczas uroczystości otwarcia XX Powszechnego Zjazdu Historyków Polskich w Lublinie prezydent RP Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe zasłużonym historykom, uczestnikom zjazdu.
więcej o Prof. Andrzej Chwalba uhonorowany wysokim odznaczeniem państwowym
UJ CM z nagrodą główną Kongresu Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej

UJ CM z nagrodą główną Kongresu Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej

01.10.2018
W dniach 27-29 września w Lublinie odbył się Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej, w którym uczestniczyło kilkuset pionierów chirurgii laparoskopowej i najwybitniejszych specjalistów z całego świata. Nagrodę główną wydarzenia odebrał dr hab. Michał Pędziwiatr z Kliniki Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej oraz Nowotworów Tkanek Miękkich II Katedry Chirurgii UJ CM za cykl prac na temat laparoskopowych operacji wyrostka robaczkowego.
więcej o UJ CM z nagrodą główną Kongresu Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej
Prof. Dorota Malec członkinią zarządu Grupy Coimbra

Prof. Dorota Malec członkinią zarządu Grupy Coimbra

03.06.2018
1 czerwca 2018 roku, podczas posiedzenia Zgromadzenia Ogólnego Grupy Coimbra w Salamance, prorektor UJ ds. rozwoju prof. Dorota Malec została wybrana członkiem Rady Wykonawczej tej organizacji.
więcej o Prof. Dorota Malec członkinią zarządu Grupy Coimbra
Opublikowana przez Wydawnictwo UJ książka wyróżniona w konkursie Academia 2018

Opublikowana przez Wydawnictwo UJ książka wyróżniona w konkursie Academia 2018

21.05.2018
"Wybrane zagadnienia z onkologii głowy i szyi. Podręcznik dla lekarzy i studentów" - praca zbiorowa pod redakcją naukową Jana Zapały i Grażyny Wyszyńskiej-Pawelec, którą opublikowało Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, otrzymała jedno z sześciu wyróżnień specjalnych w konkursie na najlepszą książkę akademicką i naukową Academia 2018.
więcej o Opublikowana przez Wydawnictwo UJ książka wyróżniona w konkursie Academia 2018