Sukces studentów UJ w konkursie Aurea Scapula

W rozgrywanym w Białymstoku konkursie wiedzy anatomicznej Aurea Scapula, Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum zdobył 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej polskich studentów, a indywidualnie Arkadiusz Sulisz zajął 3 miejsce.

Drużyna studentów Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Wydziału Lekarskiego UJ CM zajęła 3. miejsce w klasyfikacji drużynowej studentów obcojęzycznych, a indywidualnie Lau Wen Jie zajął 2 miejsce.

W konkursie wzięli udział następujący studenci UJ CM: Krzysztof Gajkowski-Wójcik, Daromir Godula, Arkadiusz Sulisz, Anna Tomaszkiewicz, Albech Haakon Thu, Lau Wen Jie, Tidesmandsen Ola Gronbech i Sannibabu Shubash.

Opiekę merytoryczną nad przygotowywaniami do konkursu sprawowali pracownicy naukowo-dydaktyczni Katedry Anatomii UJ CM pod kierunkiem prof. Jerzego Walochy.

Data opublikowania: 29.05.2013
Osoba publikująca: Mariusz Kopiejka