Porozumienie o współpracy między UJ, UR, AGH, AWF i Ośrodkiem Rehabilitacji Narządu Ruchu w Krzeszowicach

29 czerwca 2011 r. w rektoracie Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Ośrodkiem Rehabilitacji Narządu Ruchu w Krzeszowicach, Akademią Górniczo-Hutniczą, Uniwersytetem Rolniczym, Akademią Wychowania Fizycznego i Uniwersytetem Jagiellońskim Collegium Medicum. Nad porozumieniem objął honorowy patronat Marszałek Województwa Małopolskiego i Wojewoda Małopolski.

Strony zawarły porozumienie o współpracy, której celem jest wspólne wykorzystanie infrastruktury, sprzętu, dorobku naukowego oraz pozycji naukowo-dydaktycznej w/w instytucji dla realizacji wspólnych działań służących rozwojowi stron porozumienia. Współdziałanie ma dotyczyć m. in. wspólnych prac naukowo-badawczych, umożliwienia pracownikom tych instytucji rozwoju naukowego, podnoszenia kwalifikacji, dostępu do najnowszych osiągnięć, rozwoju technologii doskonalących metody i materiały medyczne stosowane w leczeniu jak również wspólnego przygotowywania aplikacji o finansowanie projektów naukowo-badawczych.

W imieniu prorektora UJ ds. CM prof. Wojciecha Nowaka porozumienie podpisała pełnomocnik Rektora UJ ds. dydaktyki w CM prof. Beata Tobiasz-Adamczyk.

Data opublikowania: 07.07.2011
Osoba publikująca: Mariusz Kopiejka