Dodatkowy nabór na jednolite studia magisterskie oraz studia pierwszego stopnia

Uprzejmie informujemy, że od godziny 24:00 w poniedziałek 11 lipca 2011 roku do godziny 24:00 we czwartek 21 lipca 2011 roku trwać będzie dodatkowa rejestracja na wybrane stacjonarne oraz niestacjonarne studia pierwszego stopnia oraz jednolite studia magisterskie dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie na zasadach obowiązujących obywateli polskich.

Wszystkie osoby, które nie podjęły jeszcze decyzji o wyborze kierunku studiów lub nie zostały zakwalifikowane do przyjęcia na studia w naborze podstawowym, zachęcamy do zapoznania się z ofertą studiów oraz dokonania rejestracji na wybrany kierunek studiów prowadzących nabór dodatkowy.

Szczegółowe informacje na ten temat są na bieżąco aktualizowane oraz umieszczane na tej stronie w części Dodatkowy nabór na studia oraz na stronie internetowej systemu ERK www.erk.uj.edu.pl w części Katalog studiów 2011/2012 (wyszukiwanie z opcją Rejestracja na studia >> „możliwa teraz" lub „możliwa później"), w kartach poszczególnych studiów.

Zapraszamy!

Data opublikowania: 12.07.2011