Spotkanie inaugurujące działalność Klubu Absolwenta Wydziału Lekarskiego

W sobotę 21 marca br. odbyło się spotkanie inaugurujące działalność Klubu Absolwenta Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Uczestników powitali prof. Wojciech Nowak, rektor UJ i prof. Tomasz Grodzicki, dziekan WL UJ CM. Następnie absolwenci kierunku lekarskiego, lekarsko-dentystycznego oraz dietetyki wysłuchali wykładów Zmiany w nauce, nauczaniu i relacjach student - nauczyciel -własne doświadczenia oraz Medycyna populacyjna czy spersonalizowana - czyli kto ma rację w najważniejszym sporze o przyszłość medycyny wygłoszonych przez prof. Tadeusza Cichockiego i prof. Tomasza Guzika.

Klub Absolwenta Wydziału Lekarskiego UJ CM ma być miejscem wymiany informacji i doświadczeń zarówno towarzyskich, jak i zawodowych, umożliwiając nawiązywanie kontaktów absolwentom z danego regionu, o podobnych specjalizacjach, zainteresowaniach. To członkowie Klubu mają być odpowiedzialni za jego funkcjonowanie poprzez dzielenie się informacjami o nadchodzących wydarzeniach zawodowych, kulturalnych, sportowych, towarzyskich, ale także o nowych możliwościach rozwoju zawodowego oraz kształcenia siebie, jak i dokształcania młodszych członków, ofertach stypendialnych, kursach czy projektach badawczych.

Informacje na temat bieżącej działalności Klubu Absolwenta Wydziału Lekarskiego UJ CM można znaleźć na stronie internetowej kawl.cm-uj.krakow.pl.

Data publikacji: 23.03.2015
Osoba publikująca: Łukasz Wspaniały