Nominacje i promocje

15.06.2015
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Lekarskiego, Wydziału Nauk o Zdrowiu oraz Wydziału Farmaceutycznego UJ Collegium Medicum, które odbyły się 11 czerwca 2015 roku w auli Collegium Maius. Czternastu pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziałów: Lekarskiego, Nauk o Zdrowiu oraz Farmaceutycznego
Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego

15.06.2015
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Lekarskiego, które odbyły się 11 czerwca 2015 roku w auli Collegium Maius UJ. Czternastu pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego
Promocje habilitacyjne Wydziału Prawa i Administracji

15.06.2015
Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. dydaktyki prof. Andrzej Mania przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Prawa i Administracji, które odbyły się 9 czerwca 2015 roku w auli Collegium Maius UJ. Dziewięciu pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Prawa i Administracji
Promocje habilitacyjne Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych

11.06.2015
Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. dydaktyki prof. Andrzej Mania przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, które odbyły się 9 czerwca 2015 roku w auli Collegium Maius UJ. Trzynastu pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych
Prof. Józef Dulak ponownie wybrany na prezydenta EVBO

10.06.2015
W dniach 3-6 czerwca w Pizie odbył się wspólny zjazd European Society for Microcirculation (ESM) oraz European Vascular Biology Organisation (EVBO), podczas którego prof. Józef Dulak, kierownik Zakładu Biotechnologii Medycznej Wydziału Biochemii, Biofizyki, i Biotechnologii UJ, ponownie został wybrany na prezydenta tej organizacji na 2-letnią kadencję. Profesor pełni tę funkcję od roku 2013.
więcej o Prof. Józef Dulak ponownie wybrany na prezydenta EVBO