Relacje z wykładów i konferencji

25.05.2015
Na co dzień stoją z boku, za plecami zawodników pracują na ich sukcesy, doradzają, pomagają, zarządzają, kreują wizerunek, prowadzą negocjacje, rozmawiają ze sponsorami. Robią wszystko, aby profesjonalny sportowiec mógł w pełni skupić się na swojej karierze i rozwoju. To właśnie oni - bohaterowie drugiego planu - byli gośćmi tegorocznej konferencji naukowej Koła Naukowego Managerów Sportu UJ - Młodzi o Sporcie.
więcej o Młodzi o Sporcie 2015 - "Bohaterowie drugiego planu: czyli kto pracuje na sukces sportowca?"
Wykład prof. Anthony'ego Giddensa

20.05.2015
Zapraszamy do obejrzenia całego wykładu „Into the Digital Age: the World in the Twenty-First Century", który 11 maja br. w Auditorium Maximum UJ wygłosił wybitny, brytyjski socjolog prof. Anthony Giddens.
więcej o Wykład prof. Anthony'ego Giddensa

15.05.2015
14 maja w auli Akademii Górniczo-Hutniczej odbyło się uroczyste otwarcie międzynarodowej konferencji „Modelowanie Cybernetyczne Systemów Biologicznych", której organizatorem jest AGH i UJ Collegium Medicum.
więcej o Otwarcie międzynarodowej konferencji „Modelowanie Cybernetyczne Systemów Biologicznych"
Otwarcie konferencji "Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: Roman Stopa"
konferencja wykład

Otwarcie konferencji "Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: Roman Stopa"

13.05.2015
13 maja 2015 o godzinie 11.30 w sali im. M. Bobrzyńskiego Collegium Maius UJ odbyło się otwarcie konferencji „Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: Roman Stopa", połączone z inauguracją działalności Jagiellońskiego Centrum Badań Afrykanistycznych, międzywydziałowej jednostki Uniwersytetu Jagiellońskiego, której celem będzie dyskusja nad różnymi aspektami współczesnych badań afrykanistycznych w nawiązaniu do krakowskich tradycji w tej dziedzinie. Wśród zaproszonych gości i uczestników konferencji znaleźli się wybitni uczeni z Polski i zagranicy oraz studenci, doktoranci i pracownicy UJ.
więcej o Otwarcie konferencji "Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: Roman Stopa"

13.05.2015
11 maja w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbyła się konferencja pt. „Development of Krakow universities in the decade of Poland's membership in EU". Konferencja była współorganizowana przez Uniwersytet Jagielloński oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.
więcej o Konferencja pt. „Development of Krakow universities in the decade of Poland's membership in EU"