Wiadomości sportowe

Charytatywna Święta Wojna po raz trzeci połączyła UJ i AGH!

11.12.2015
W piątek 4 grudnia na hali Wisły odbyła się trzecia edycja Charytatywnej Świętej Wojny – dwie największe i najbardziej konkurujące ze sobą krakowskie uczelnie walczyły o miano tej "lepszej". Jednak głównym celem nie był sport i rywalizacja, a wsparcie Hospicjum Św. Łazarza.
więcej o Charytatywna Święta Wojna po raz trzeci połączyła UJ i AGH!
Najlepsi pływacy UJ CM odebrali medale

Najlepsi pływacy UJ CM odebrali medale

08.12.2015
W ubiegły piątek na pływalni Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbyły się zawody pływackie o Puchar Przewodniczącego Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. W sportowej rywalizacji wzięło udział 56 zawodników, w tym absolwenci i pracownicy, których wspierała liczna grupa kibiców. Imprezę zorganizowało Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ CM.
więcej o Najlepsi pływacy UJ CM odebrali medale
Reprezentanci AZS UJ odebrali medale i dyplomy

Reprezentanci AZS UJ odebrali medale i dyplomy

19.11.2015
16 listopada w murach Akademii Górniczo-Hutniczej (AGH) podsumowano najważniejsze wydarzenia w sporcie w ubiegłym roku akademickim. W V Gali Małopolskiego Sportu Akademickiego wzięli udział nie tylko trenerzy i zawodnicy, ale także władze regionu, rektorzy uczelni wyższych oraz kierownictwo krakowskiego AZS-u na czele z prezesem Lechem Pankiewiczem. UJ reprezentowała prorektor ds. rozwoju prof. Maria-Jolanta Flis.
więcej o Reprezentanci AZS UJ odebrali medale i dyplomy
Gala Sportu Akademickiego 2014/2015

Gala Sportu Akademickiego 2014/2015

27.10.2015
Tegoroczna Gala Sportu Akademickiego, która odbyła się 23 października w Łodzi, była najlepszą w historii startów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Akademickich Mistrzostwach Polski. Możemy pochwalić się zajęciem 10. miejsca w klasyfikacji generalnej oraz 3. miejsca w typie Uniwersytety.
więcej o Gala Sportu Akademickiego 2014/2015
Bieg o Puchar Dziekana Wydziału Farmaceutycznego UJ

20.10.2015
17 października na Błoniach odbyła się pierwsza edycja biegu „5 na dobry początek" o Puchar Dziekana Wydziału Farmaceutycznego, który odbył się pod patronatem prorektora UJ ds. Collegium Medicum.
więcej o Bieg o Puchar Dziekana Wydziału Farmaceutycznego UJ