Otwarcie Paderevianum II

22 października 2015 roku w budynku Collegium Paderevianum II przy Al. Mickiewicza 9B odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Wydziału Filologicznego UJ połączone z poświęceniem budynku przez Infułata kolegiaty św. Anny, księdza prof. dr hab. Tadeusza Panusia.

W uroczystości wziął udział JM Rektor UJ prof. dr hab. med. Wojciech Nowak oraz zaproszeni goście wśród których byli między innymi przedstawiciele firmy budowlanej Budimex i biura projektowego Bończa Studio.

(tekst nadesłany przez organizatorów)

Prof. Maria Flis uhonorowana medalem "<span lang='la'>Plus Ratio Quam Vis</span>"

Prof. Maria Flis uhonorowana medalem "Plus Ratio Quam Vis"

Stowarzyszenie Absolwentów UJ świętuje 60-lecie powstania