kultura nauka

Wizyta delegacji z Uniwersytetu Radboud, Nijmegen, Holandia

18.10.2010
Goście poznali Uniwersytet Jagielloński i omówili z przedstawicielami naszej uczelni możliwości współpracy międzyuczelnianej. Obydwa uniwersytety są członkami sieci IRUN (International Research Universities Network)
więcej o Wizyta delegacji z Uniwersytetu Radboud, Nijmegen, Holandia

18.10.2010
CITTRU przygotowuje publikację, w której znajdzie się kilkadziesiąt najciekawszych projektów badawczych, prezentujących potencjał naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego
więcej o Najciekawsze projekty naukowe UJ w jednym wydawnictwie, czyli „Co badają uniwersyteccy naukowcy?"

Łukasz Kasprzyk, student UJ, wygrał grę terenową na naszej uczelni

18.10.2010
Zakończyła się gra terenowa na Uniwersytecie Jagiellońskim przygotowana przez dziennikarzy radiofonii w ramach dni otwartych rozgłośni "Eter dla każdego"
więcej o Łukasz Kasprzyk, student UJ, wygrał grę terenową na naszej uczelni