Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Uniwersytet

z Collegium Medicum

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
ul. Gołębia 24
31-007 Kraków
Phone: 12 663 11 00
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
ul. Gołębia 24
31-007 Kraków
Contact Information

Address: ul. Gołębia 24 , 31-007 Kraków

Phone: 12 663 11 00
Fax: 12 422 32 29

Web Content Display Web Content Display

Dział Rekrutacji na Studia

Telefon
+48 12 663 14 01, +48 12 663 14 08,
+48 12 663 14 41, +48 12 663 14 81

rekrutacja@uj.edu.pl

admission@uj.edu.pl

www.rekrutacja.uj.edu.pl

Biuro Prasowe UJ

Rzecznik prasowy
Adrian Ochalik
tel. 12 663 10 84, adrian.ochalik@uj.edu.pl

Pracownicy biura:

  • Adam Koprowski, specjalista ds. komunikacji medialnej
    adam.koprowski@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 45
  • Rafał Kiszka, redaktor Biuletynu Informacji Publicznej
    rafał.kiszka@uj.edu.pl, 12 663 23 21
  • Mariusz Kopiejka, redaktor strony internetowej w języku polskim
    mariusz.kopiejka@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 08
  • Łukasz Wspaniały, redaktor strony internetowej w języku polskim
    lukasz.wspanialy@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 09
  • Kinga Mieszaniec-Nowak, redaktor strony internetowej w języku polskim
    kinga.mieszaniec@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 44
  • Kamil Jodłowiec, redaktor strony internetowej w języku angielskim
    kamil.jodlowiec@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 10
  • Bartosz Zawiślak, redaktor strony internetowej w języku angielskim
    bartosz.zawislak@uj.edu.pl, 12 663 23 11
  • Aleksandra Powierska, redaktor mediów społecznościowych
    aleksandra.powierska@uj.edu.pl

Pozostałe serwisy

Redakcja działu Rekrutacja
tel. (12) 663 14 01, rekrutacja@uj.edu.pl

Redakcja strony www.nauka.uj.edu.pl
tel. (12) 663 23 13, nauka@uj.edu.pl

Koordynacja systemu portalowego oraz wsparcie techniczne:
tel. (12) 663 23 72, portal@uj.edu.pl

www.portal.uj.edu.pl

Koordynatorzy wydziałowi stron www

Wydział Prawa i Administracji
dr Marek Stus

Wydział Filozoficzny
Adrianna Witek

Wydział Historyczny
Bartłomiej Skrobek

Wydział Filologiczny
Łukasz Bieńkowski
Bartosz Gołąbek
Robert Kusek

Wydział Polonistyki
Janusz Smulski
Małgorzata Mańko

Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej
Anna Małgorzata Gawlik

Wydział Matematyki i Informatyki
Piotr Kamiński

Wydział Chemii
dr Mariusz Pilch

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi
Małgorzata Biel

Collegium Medicum
Ewa Skalska

Wydział Lekarski
Wiesław Pyrczak

Wydział Farmaceutyczny
Aleksander Mendyk

Wydział Nauk o Zdrowiu
Bartłomiej Bąk

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Wiesław Bracha

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
Patrycja Niedźwiedzka

Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
Martyna Elas

Projekt graficzny strony
oraz kodowanie frontendu
Agencja Interaktywna CRAFTON Poznań
www.crafton.pl
 

Strona zgodna z zaleceniami WCAG 2.0

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj