Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Wiadomości

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Lista wiadomości

Nowi pracownicy oficjalnie powitani w murach UJ

21.06.2018
- To dla mnie wielka przyjemność, móc powitać Państwa w najlepszym uniwersytecie w Polsce - powiedział rektor UJ prof. Wojciech Nowak otwierając w auli Collegium Novum spotkanie z nowo zatrudnionymi pracownikami naszej uczelni.
Read More o Nowi pracownicy oficjalnie powitani w murach UJ
nagrody

Nagroda Towarzystwa Lekarskiego Krakowskiego dla Piotra Majora

21.06.2018
W środę 20 czerwca w Domu Lekarskim odbyła się uroczystość wręczenia Nagrody Towarzystwa Lekarskiego Krakowskiego im. prof. Marka Sycha. Jej laureatem został dr hab. Piotr Major z II Katedry Chirurgii Ogólnej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Wyróżnienie to przyznano za pracę habilitacyjną "Wybrane czynniki wpływające na bezpieczeństwo operacji bariatrycznych u chorych leczonych chirurgicznie z powodu otyłości olbrzymiej".
Read More o Nagroda Towarzystwa Lekarskiego Krakowskiego dla Piotra Majora
mobilna

Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim

20.06.2018
Wydział Prawa i Administracji UJ w roku akademickim 2018/2019 wzbogaci swoją ofertę o nowy kierunek studiów magisterskich II stopnia w języku angielskim „Intellectual Property and New Technologies”. Jako drugi tego typu program w Europie, studia realizowane są we współpracy ze Światową Organizacją Własności Intelektualnej (WIPO Academy), pod patronatem Urzędu Patentowego RP.
Read More o Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim
osiągnięcie

Lekarka z USD nagrodzona w konkursie dla młodych medyków

19.06.2018
Lek. med. Magdalena Woźniak z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu (USD) została jedną z laureatek konkursu "Supertalenty w Medycynie 2018". Plebiscyt od 2012 roku organizuje redakcja "Pulsu Medycyny". Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie liderów młodego pokolenia lekarzy, którzy dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom i predyspozycjom będą wpływać na zmiany w sektorze ochrony zdrowia w Polsce w najbliższych latach.
Read More o Lekarka z USD nagrodzona w konkursie dla młodych medyków
mobilna

Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim

19.06.2018
Program studiów magisterskich w języku angielskim Comparative Heritage Studies (COHES) skierowany jest do cudzoziemców oraz obywateli polskich zainteresowanych poznawaniem dziedzictwa kulturowego Polski oraz Europy Środkowo-Wschodniej ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi humanistyki cyfrowej, badań z zakresu kultury wizualnej, komparatystyki i nowoczesnego przekładoznawstwa.
Read More o Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj