Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Wiadomości

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Lista wiadomości

osiągnięcie mobilna

Dr Tomasz Żuradzki bliższy zdobycia grantu ERC

14.08.2017
Kierownik Interdyscyplinarnego Centrum Etyki Uniwersytetu Jagiellońskiego dr Tomasz Żuradzki został laureatem 1. edycji konkursu Uwertura organizowanego przez Narodowe Centrum Nauki (NCN). W nagrodę odbędzie staż naukowy w zespole badaczy na Uniwersytecie w Tilburgu, który realizuje grant Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC). Pobyt w Holandii ma pomóc filozofowi z UJ w ubieganiu się o własny grant ERC.
Read More o Dr Tomasz Żuradzki bliższy zdobycia grantu ERC
mobilna

Potomkowie wielkiego Polaka z wizytą na UJ

10.08.2017
10 sierpnia w Sali Libraria Collegium Maius UJ miała miejsce niecodzienna wizyta. W murach najstarszej polskiej uczelni gościli potomkowie Ignacego Domeyki, badacza Ameryki Południowej, doktora honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Read More o Potomkowie wielkiego Polaka z wizytą na UJ
mobilna

Zobacz, jak powstaje medyczne serce Krakowa [WIDEO]

10.08.2017
- Dzięki tej inwestycji, bliskości szpitala dziecięcego, Wydziału Farmaceutycznego, odnowionych akademików i Centrum Innowacji Edukacji Medycznej już za kilka lat na tym obszarze powstanie serce krakowskiej medycyny - mówi Marcin Jędrychowski, pełnomocnik rektora UJ ds. inwestycji "Nowa Siedziba Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie-Prokocimiu". Prezentujemy film, który opowiada o budowie, nadziejach pracowników uczelni i szpitala związanych z przeprowadzką.
Read More o Zobacz, jak powstaje medyczne serce Krakowa [WIDEO]
osiągnięcie mobilna

Badacze z UJ laureatami konkursu NCN Sonatina i Miniatura [AKTUALIZACJA]

09.08.2017
Narodowe Centrum Nauki (NCN) rozstrzygnęło pierwszą edycję konkursu Sonatina. Dofinansowanie w nim otrzymają trzy projekty badawcze realizowane przez naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Opublikowano również nazwiska laureatów konkursu Miniatura na pojedyncze działania naukowe.
Read More o Badacze z UJ laureatami konkursu NCN Sonatina i Miniatura [AKTUALIZACJA]

Szpital Uniwersytecki w Krakowie potwierdza swoją jakość

03.08.2017
Szpital Uniwersytecki w Krakowie po przebytym w czerwcu br. audycie po raz kolejny otrzymał certyfikaty jakości ISO. Komisja podkreśliła przede wszystkim duże zaangażowanie pracowników w utrzymanie, skuteczność i doskonalenie systemu zarządzania. Doceniono również wszystkie działania placówki w celu podnoszenia jakości świadczonych usług.
Read More o Szpital Uniwersytecki w Krakowie potwierdza swoją jakość

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj