Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Wiadomości

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Lista wiadomości

60. rocznica podpisania Traktatów Rzymskich

24.03.2017
60 lat temu w Rzymie zbudowano fundamenty Europy, jaką znamy obecnie. Traktaty Rzymskie ustanowiły wspólny rynek, gdzie ludzie, towary, usługi i kapitał mogą swobodnie się przemieszczać, dzięki czemu udało się stworzyć warunki dla rozwoju i stabilizacji Europejczyków.
Read More o 60. rocznica podpisania Traktatów Rzymskich
mobilna

Dzień Otwarty na Uniwersytecie Jagiellońskim

24.03.2017
W piątek 24 marca rozpoczęła się kolejna edycja Dnia Otwartego UJ. Cykliczna impreza umożliwia wszystkim zainteresowanym zapoznanie się z ofertą uczelni, porozmawianie ze studentami i pracownikami naukowymi, a także zaznajomienie się z procesem rekrutacyjnym.
Read More o Dzień Otwarty na Uniwersytecie Jagiellońskim

Społeczność akademicka składa kondolencje mieszkańcom Londynu

23.03.2017
W odpowiedzi na tragiczne wydarzenia mające miejsce wczorajszego popołudnia w Londynie, Uniwersytet Jagielloński wydał następujące oświadczenie.
Read More o Społeczność akademicka składa kondolencje mieszkańcom Londynu
osiągnięcie

Europejskie wyróżnienie dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

22.03.2017
Placówka, po wielomiesięcznych przygotowaniach i audycie niezależnej agencji, została uznana kluczowym partnerem europejskich sieci referencyjnych (European Reference Networks - ERN) w zakresie leczenia chorób neurologicznych oraz chorób metabolicznych. Dodatkowo Oddział Kliniczny Alergii i Immunologii Szpitala Uniwersyteckiego uzyskał status partnera stowarzyszonego w ramach sieci "Rare-complex autoimmune and autoinflammatory diseases".
Read More o Europejskie wyróżnienie dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
osiągnięcie

Uniwersytecka urologia uznana za najlepszą w Polsce

21.03.2017
Katedra i Klinika Urologii Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum wygrała w plebiscycie czasopisma "Medical Tribune" na najbardziej pożądane miejsce pracy wśród urologów. W głosowaniu udział wzięło 83 lekarzy z całego kraju. 2. i 3. miejsce w zestawieniu zajęły odpowiednio Klinika Urologii i Onkologii Urologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Klinika Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Read More o Uniwersytecka urologia uznana za najlepszą w Polsce

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj