Promocje habilitacyjne W. Farmaceutycznego i W. Nauk o Zdrowiu
nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne W. Farmaceutycznego i W. Nauk o Zdrowiu

25.05.2018
24 maja 2018 r. w auli Collegium Maius odbyły się promocje habilitacyjne Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum, którym przewodniczył prof. Wojciech Nowak, rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego. 10 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne W. Farmaceutycznego i W. Nauk o Zdrowiu
Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego
nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego

25.05.2018
22 maja 2018 r. w auli Collegium Maius odbyły się promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum, którym przewodniczył prof. Wojciech Nowak, rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego. 19 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego
Studenci UJ wyróżnili pracowników uczelni
nagrody

Studenci UJ wyróżnili pracowników uczelni

24.05.2018
Szósta gala wręczenia nagród środowiska studenckiego Uniwersytetu Jagiellońskiego już za nami. W tym roku „Laudacje studenckie” otrzymali: dr hab. Piotr Szwedo, Danuta Kowalczyk, Katarzyna Nowakowska, Dorota Kwapisz, prof. Tadeusz Włudyka oraz Maria Stós.
więcej o Studenci UJ wyróżnili pracowników uczelni
Chirurdzy onkologiczni uhonorowali profesora Piotra Richtera

24.05.2018
Podczas XXIV Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, który odbył się w Szczecinie, prof. Piotr Richter - kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, jeden z najskuteczniejszych specjalistów w inwazyjnym leczeniu nowotworów przewodu pokarmowego - otrzymał medal "Zasłużony dla Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej".
więcej o Chirurdzy onkologiczni uhonorowali profesora Piotra Richtera
osiągnięcie

23.05.2018
22 maja br. prof. Dariusz Dudek został wybrany prezydentem elektem Europejskiej Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (EAPCI ESC). To pierwszy raz w historii, gdy przewodniczącym tej organizacji został Polak.
więcej o Prof. Dariusz Dudek z UJ CM będzie przewodniczył europejskim kardiologom interwencyjnym