Wyniki sortowane według etykiety: nominacje i promocje

Nominacje profesorskie dla naukowców z UJ

Nominacje profesorskie dla naukowców z UJ

01.12.2022
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 24 listopada w Pałacu Prezydenckim w Warszawie akty nominacyjne 61 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znalazło się czworo naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nominacje profesorskie dla naukowców z UJ
Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki o zdrowiu

Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki o zdrowiu

04.07.2022
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców w dyscyplinie nauki o zdrowiu, które odbyły się w czwartek 30 czerwca w auli Collegium Maius UJ. 19 pracowników naukowych, w dwóch grupach, wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki o zdrowiu
Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki farmaceutyczne

Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki farmaceutyczne

01.07.2022
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców w dyscyplinie nauki farmaceutyczne, które odbyły się we wtorek 28 czerwca w auli Collegium Maius UJ. Dziesięcioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki farmaceutyczne
Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki fizyczne

Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki fizyczne

29.06.2022
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców w dyscyplinie nauki fizyczne, które odbyły się we wtorek 28 czerwca w auli Collegium Maius UJ. Ośmioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki fizyczne
Uroczyste promocje habilitacyjne dwóch kolejnych dyscyplin

Uroczyste promocje habilitacyjne dwóch kolejnych dyscyplin

28.06.2022
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców w dyscyplinach nauki prawne oraz nauki o zarządzaniu i jakości, które odbyły się we czwartek 23 czerwca w auli Collegium Maius UJ. Czternaścioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Uroczyste promocje habilitacyjne dwóch kolejnych dyscyplin