Wyniki sortowane według etykiety: nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

Promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

24.11.2015
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej. Uroczystość miała miejsce 19 listopada 2015 roku w auli Collegium Novum UJ. Ośmioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

20.11.2015
Nowy minister jest adiunktem w Katedrze Filozofii Polityki Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ. W resorcie nauki zajmie się innowacjami oraz współpracą nauki z biznesem.
więcej o Dr Piotr Dardziński podsekretarzem stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Prof. Bogdan Szlachta wybrany przez Sejm sędzią Trybunału Stanu

Prof. Bogdan Szlachta wybrany przez Sejm sędzią Trybunału Stanu

19.11.2015
18 listopada Sejm wybrał nowy skład Trybunału Stanu. Oprócz dwóch wiceprzewodniczących, spoza grona posłów i senatorów powołano 16 członków. Stanowiska te obsadzono według parytetu partii.
więcej o Prof. Bogdan Szlachta wybrany przez Sejm sędzią Trybunału Stanu
Nominacje profesorskie dla uczonych z Uniwersytetu Jagiellońskiego
uroczystość nominacje i promocje

Nominacje profesorskie dla uczonych z Uniwersytetu Jagiellońskiego

18.09.2015
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 16 września 2015 roku w Pałacu Prezydenckim akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znaleźli się także naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nominacje profesorskie dla uczonych z Uniwersytetu Jagiellońskiego