Wyniki sortowane według etykiety: nominacje i promocje

Lista wiadomości

Prof. Radosław Śpiewak z Wydziału Farmacji UJ CM odebrał akt nominacyjny

07.02.2018
6 lutego br. w Pałacu Prezydenckim prezydent Andrzej Duda wręczył nominacje profesorskie 40 naukowcom. Wśród nich był profesor Radosław Śpiewak z Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.
więcej o Prof. Radosław Śpiewak z Wydziału Farmacji UJ CM odebrał akt nominacyjny

Promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

15.01.2018
Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej. Uroczystość miała miejsce 11 stycznia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. 9 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

Promocje doktorskie Wydziału Matematyki i Informatyki

11.01.2018
Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Matematyki i Informatyki. Uroczystość miała miejsce 11 stycznia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. 6 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Matematyki i Informatyki

Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

10.01.2018
Prorektor UJ ds. rozwoju prof. Dorota Malec przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Filozoficznego. Uroczystość miała miejsce 9 stycznia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. 19 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

10.01.2018
Profesor Dorota Malec, prorektor ds. rozwoju, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Prawa i Administracji. Uroczystość miała miejsce 9 stycznia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. 30 promowanych w dwóch grupach złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji