Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Struktura

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuro Kwestora

Biuro Kwestora
ul. Gołębia 24, pok. nr 26
31-007 Kraków
Telefon: 12 663 10 42, 12 663 10 96
Biuro Kwestora
ul. Gołębia 24, pok. nr 26
31-007 Kraków

Sekretariat

mgr Bożena Wojdyła
bozena.wojdyla@uj.edu.pl
tel: 12 663 10 42

mgr Anna Wyrwa
anna.wyrwa@uj.edu.pl
tel: 12 663 10 96

Sekretariat Zastępców Kwestora:

31-007 Kraków, ul. Gołębia 24, pok. nr 14
mgr Paulina Ludwikowska
paulina.ludwikowska@uj.edu.pl
tel: 12 663 10 01

mgr Teresa Łukasiewicz
teresa.lukasiewicz@uj.edu.pl
tel: 12 663 11 16

mgr inż. Mariusz Danek
mariusz.danek@uj.edu.pl
tel: 12 663 10 01

Zastępca Kwestora
ds. finansowych

mgr Dorota Król
krol@adm.uj.edu.pl
tel: 12 663 15 09

Zastępca Kwestora
ds. funduszy strukturalnych
i programów międzynarodowych

mgr Marek Sokół
sokol@adm.uj.edu.pl
tel: 12 663 15 99

Zastępca Kwestora
ds. rachunkowości

mgr Krystyna Cabała-Kotlarz
krystyna.cabala-kotlarz@uj.edu.pl
tel: 12 663 10 02

Zastępca Kwestora
ds. Collegium Medicum

mgr Dorota Kłyś
ul. św. Anny 12, 31-008 Kraków
marcin.jedrychowski@uj.edu.pl
kwestor@cm-uj.krakow.pl
tel: 12 422 04 11, wew. 312

Samodzielne stanowisko
ds. analiz i sprawozdań

finansowych

Bogumiła Brach
brach@adm.uj.edu.pl
tel: 12 663 14 53

Informacje kontaktowe

biuro.kwestora@uj.edu.pl
www.kwestura.uj.edu.pl/

Adres: ul. Gołębia 24, pok. nr 26 , 31-007 Kraków

Telefon: 12 663 10 42, 12 663 10 96

Formularz

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj