Lista wiadomości

sport mobilna

Sukcesy uniwersyteckich futsalistek

28.02.2017
Reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskiego w futsalu kobiet zdobyła srebrny medal Akademickich Mistrzostw Polski. Turniej odbył się w ubiegły weekend w Katowicach. Z kolei nasza bramkarka Karolina Klabis wygrała plebiscyt na najlepszą piłkarkę Małopolski 2016 roku.
więcej o Sukcesy uniwersyteckich futsalistek
osiągnięcie

"Złoty Otis" dla dr hab. Justyny Drukały z WBBiB UJ

28.02.2017
Dr hab. Justyna Drukała, kierująca Bankiem Komórek w Zakładzie Biologii Komórki na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ, otrzymała honorową nagrodę zaufania "Złoty Otis 2017" za badania w dziedzinie inżynierii tkankowej. Uroczysta gala wręczenia statuetek odbędzie się na początku kwietnia br. w Warszawie.
więcej o "Złoty Otis" dla dr hab. Justyny Drukały z WBBiB UJ
mobilna

Studenci z Danii na wykładach w Instytucie Zdrowia Publicznego UJ CM

28.02.2017
Grupa 19 studentów Uniwersytetu w Kopenhadze uczestniczy w wykładach i warsztatach z zakresu zdrowia publicznego prowadzonych przez wykładowców z Instytutu Zdrowia Publicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum. To jeden z wymiarów trwającej od 4 lat współpracy między uczelniami.
więcej o Studenci z Danii na wykładach w Instytucie Zdrowia Publicznego UJ CM

Podpisano umowę ws. Katedry Studiów Indyjskich

27.02.2017
W dniu 27 lutego 2017 roku w Auditorium Maximum podpisano umowę dotyczącą ustanowienia Katedry Studiów Indyjskich na Uniwersytecie Jagiellońskim. W uroczystym spotkaniu uczestniczył ambasador Republiki Indii w Polsce Ajay Bisaria.
więcej o Podpisano umowę ws. Katedry Studiów Indyjskich
relacja

27.02.2017
W Auditorium Maximum UJ rozpoczęła się dwudniowa konferencja "Studenci zagraniczni w Polsce 2017" zorganizowana w ramach prowadzonego od 2005 roku programu „Study in Poland” przez Uniwersytet Jagielloński, Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich oraz Fundację Edukacyjną "Perspektywy" i Urząd Miasta Krakowa.
więcej o Zagadnienia internacjonalizacji polskiego szkolnictwa wyższego - konferencja na Uniwersytecie Jagiellońskim