Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista wiadomości

nagrody mobilna

Doktorantka Wydziału Polonistyki nagrodzona za pracę magisterską

22.06.2018
Karolina Koprowska, studentka I roku studiów doktoranckich na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, została uhonorowana Nagrodą II stopnia im. Joanny Wiszniewicz w Konkursie Prac Magisterskich im. Jana Józefa Lipskiego organizowanym przez Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita. Nagrodzona praca zatytułowana "Postronni? Zagłada w relacjach chłopskich świadków" została napisana pod kierunkiem prof. Ryszarda Nycza.
więcej o Doktorantka Wydziału Polonistyki nagrodzona za pracę magisterską
nominacje i promocje

Akty nominacyjne dla profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego

22.06.2018
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 21 czerwca 2018 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie akty nominacyjne 74 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych jest czworo naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Akty nominacyjne dla profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego

Dotknij kultury 2018. Sztuka bez barier w Collegium Maius UJ

22.06.2018
W ubiegłą środę w Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Maius odbyła się 7. edycja wydarzenia "Dotknij kultury" promującego i wcielającego w życie idee łączenia poprzez kulturę ludzi bez względu na wiek, niepełnosprawność, pochodzenie czy poglądy. Jak co roku osoby z niepełnosprawnością miały okazję zapoznać się ze specjalnie adaptowanymi eksponatami.
więcej o Dotknij kultury 2018. Sztuka bez barier w Collegium Maius UJ

Nowi pracownicy oficjalnie powitani w murach UJ

21.06.2018
- To dla mnie wielka przyjemność, móc powitać Państwa w najlepszym uniwersytecie w Polsce - powiedział rektor UJ prof. Wojciech Nowak otwierając w auli Collegium Novum spotkanie z nowo zatrudnionymi pracownikami naszej uczelni.
więcej o Nowi pracownicy oficjalnie powitani w murach UJ
nagrody

Nagroda Towarzystwa Lekarskiego Krakowskiego dla Piotra Majora

21.06.2018
W środę 20 czerwca w Domu Lekarskim odbyła się uroczystość wręczenia Nagrody Towarzystwa Lekarskiego Krakowskiego im. prof. Marka Sycha. Jej laureatem został dr hab. Piotr Major z II Katedry Chirurgii Ogólnej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Wyróżnienie to przyznano za pracę habilitacyjną "Wybrane czynniki wpływające na bezpieczeństwo operacji bariatrycznych u chorych leczonych chirurgicznie z powodu otyłości olbrzymiej".
więcej o Nagroda Towarzystwa Lekarskiego Krakowskiego dla Piotra Majora

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj