Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista wiadomości

Ukazał się nowy numer biuletynu "Fritillaria Kurdica"

18.01.2017
W 15. numerze czasopisma wydawanego przez Pracownię Studiów Kurdyjskich Instytutu Orientalistyki UJ przeczytać można o twórczość Mehmeta Dicle, młodego kurdyjskiego pisarza pochodzącego z Kurdystanu Północnego (Turcja) i obecnie mieszkającego w Stambule.
więcej o Ukazał się nowy numer biuletynu "Fritillaria Kurdica"
sport

Mistrzostwa UJ w narciarstwie alpejskim 2017

18.01.2017
13 stycznia na stoku Kaniówka w Białce Tatrzańskiej odbyły się Mistrzostwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w narciarstwie alpejskim. Wzięli w nich udział, studenci, pracownicy naukowi i administracji uniwersytetu oraz ich małoletnie dzieci.
więcej o Mistrzostwa UJ w narciarstwie alpejskim 2017
osiągnięcie

Szpital Uniwersytecki pionierem w dziedzinie ginekologii onkologicznej

17.01.2017
Klinika i Katedra Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego uzyskała prestiżową akredytację Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej (ESGO). Na jej mocy staje się Europejskim Ośrodkiem Szkoleniowym w dziedzinie ginekologii onkologicznej. Jest jednocześnie pierwszą placówką w Polsce, która może się szczycić tym tytułem.
więcej o Szpital Uniwersytecki pionierem w dziedzinie ginekologii onkologicznej

Koncert kolęd w wykonaniu chórów uniwersyteckich

17.01.2017
"Tryumfy Króla ogłaszajmy! Narodzenia chwałę śpiewajmy!" to tytuł koncertu, jaki odbył się w auli Muzeum UJ Collegium Maius. Kolędowanie z Chórem Akademickim Uniwersytetu Jagiellońskiego Camerata Jagiellonica, Żeńskim Chórem Akademickim Uniwersytetu Jagiellońskiego pod dyrekcją Janusza Wierzgacza i Krakowskim Chórem Akademickim Uniwersytetu Jagiellońskiego pod dyrekcją Olega Sznicara ma już kilkuletnią tradycję.
więcej o Koncert kolęd w wykonaniu chórów uniwersyteckich
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych

17.01.2017
Prof. Jacek Popiel, prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Uroczystość miała miejsce 12 stycznia 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. 15 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj