Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

28
wtorek
28.02.2017
Dodaj nowe wydarzenie
Trwające
Konferencja "Studenci zagraniczni w Polsce 2017"
Calendar Konferencja

27.02.2017 - 28.02.2017

Konferencja organizowana jest w ramach programu "Study in Poland" przez Uniwersytet Jagielloński, KRASP i Fundację Edukacyjną "Perspektywy". Wśród zaproszonych do udziału znaleźli się wysocy przedstawiciele MNiSW oraz ambasadorowie krajów, z których pochodzą studenci rozważający studia w Polsce.
więcej o Konferencja "Studenci zagraniczni w Polsce 2017"
Ruszyły zapisy na prelekcje podczas Targów Kół Naukowych UJ
Calendar Ruszyły zapisy na prelekcje podczas Targów Kół Naukowych UJ

27.02.2017 - 07.03.2017

Już 7 marca na sali Wystawowej Auditorium Maximum UJ studenci i maturzyści będą mogli zapoznać się z ofertami ponad 40 kół naukowych, wziąć udział w quizach naukowych i znaleźć inspirację do rozpoczęcia kariery naukowej. Równolegle z częścią wystawową na auli Dużej prowadzone będą panele tematyczne z pięciu dziedzin: polityki, technologii, medycyny, kultury i artes liberales.
więcej o Ruszyły zapisy na prelekcje podczas Targów Kół Naukowych UJ
Biegasz? Dołącz do drużyny UJ i wystąp w Cracovia Maraton
Calendar Biegasz? Dołącz do drużyny UJ i wystąp w Cracovia Maraton

02.02.2017 - 17.03.2017

Biuro Sportu UJ (BS UJ) zaprasza aktywnych biegaczy, związanych ze społecznością uniwersytecką, do startu w 16. Cracovia Maraton, który odbędzie się 30 kwietnia 2017 roku. Organizowany jest start 15-osobowej drużyny Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zgłoszenia przyjmowane będą do 17 marca.
więcej o Biegasz? Dołącz do drużyny UJ i wystąp w Cracovia Maraton
Otwarcie naboru do Coimbra Group Scholarships Programme
Calendar Otwarcie naboru do Coimbra Group Scholarships Programme

01.02.2017 - 31.03.2017

Uniwersytet Jagielloński otwiera nabór do programu stypendialnego Coimbra Group Scholarships Programme. Zgłoszenia można przesyłać do 31 marca 2017 roku. Zachęcamy kandydatów z Afryki i Ameryki Łacińskiej do skorzystania z programu.
więcej o Otwarcie naboru do Coimbra Group Scholarships Programme
Wykłady "Ars Quaerendi"
Calendar Wykłady

11.01.2017 - 17.05.2017

Dyrekcja Biblioteki Jagiellońskiej zaprasza na kontynuację cyklu wykładów otwartych "Ars Quaerendi: Wyszukiwanie informacji - narzędzia i strategie", które poświęcone są narzędziom i strategiom wyszukiwania informacji, w tym informacji naukowej w zasobach sieci Internet. Wykłady mają charakter otwarty i adresowane są do wszystkich zainteresowanych.
więcej o Wykłady "Ars Quaerendi"
Jubileuszowa edycja ogólnopolskiego konkursu "Eksperyment Łańcuchowy"
Calendar Jubileuszowa edycja ogólnopolskiego konkursu

25.11.2016 - 31.03.2017

Jak przetransportować metalową kulkę z punktu A do punktu B, wykorzystując przy tym jak najwięcej praw fizyki? Oto wyzwanie, którego po raz piąty podejmą się uczestnicy jedynego takiego eksperymentu w Polsce. Wystarczy do 31 marca przesłać zgłoszenie, a następnie skonstruować machinę transportującą kulkę i zaprezentować ją publiczności podczas finału konkursu. Pula nagród w 5. edycji "Eksperymentu Łańcuchowego" to aż 50 000 zł.
więcej o Jubileuszowa edycja ogólnopolskiego konkursu "Eksperyment Łańcuchowy"
Wkrótce wystartuje Uniwersytecka Liga Sportowa
Calendar Wkrótce wystartuje Uniwersytecka Liga Sportowa

17.11.2016 - 01.03.2017

Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza miłośników piłki nożnej i futsalu - studentów, doktorantów i pracowników UJ - do udziału turnieju futsalu mężczyzn - Uniwersyteckiej Lidze Sportowej.
więcej o Wkrótce wystartuje Uniwersytecka Liga Sportowa
Wkrótce
Warsztaty i kursy podnoszące kompetencje na rynku pracy
Calendar Warsztaty i kursy podnoszące kompetencje na rynku pracy

01.03.2017 - 10.03.2017

Zbliża się koniec Twoich studiów? Coraz częściej myślisz co dalej? Jak poradzisz sobie na rynku pracy? Czy zdobyłeś potrzebną wiedzę i umiejętności? Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji zaprasza studentki i studentów studiów stacjonarnych studiujących na ostatnim roku studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich na warsztaty i kursy podnoszące kompetencje na rynku pracy.
więcej o Warsztaty i kursy podnoszące kompetencje na rynku pracy
Work&Travel, czyli jak odkryć Amerykę
Calendar Work&Travel, czyli jak odkryć Amerykę

02.03.2017

Spotkanie informacyjne z konsulem USA Paulem Garrem dotyczące programu Work&Travel, który umożliwia studentom wakacyjny wyjazd do Stanów Zjednoczonych łączący pracę i podróżowanie.
więcej o Work&Travel, czyli jak odkryć Amerykę
Nowe perspektywy żydowskiej historiografii
Calendar Nowe perspektywy żydowskiej historiografii

02.03.2017

Instytut Judaistyki UJ zaprasza do wzięcia udziału w sesji naukowej "Nowe perspektywy żydowskiej historiografii", która towarzyszy wydaniu 29. tomu "Polin. Studies in Polish Jewry: Writing Jewish History in Eastern Europe". W spotkaniu wezmą w nim udział m.in. dr hab. Stefan Gąsiorowski, dr Hanna Kozińska-Witt, dr Edyta Gawron i dr Alicja Maślak-Maciejewska z Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz prof. Wacław Wierzbieniec, tegoroczny laureat Nagrody im. ks. Stanisława Musiała.
więcej o Nowe perspektywy żydowskiej historiografii
Uroczystość wręczenia Nagrody im. ks. Stanisława Musiała SJ
Calendar Uroczystość wręczenia Nagrody im. ks. Stanisława Musiała SJ

03.03.2017

Wręczenie Nagrody laureatom wybranym spośród kandydatów nominowanych przez Klub Chrześcijan i Żydów "Przymierze" odbędzie się 3 marca o godz. 12.00 w auli Collegium Novum. W tym roku nagrodzeni zostaną: Bella Szwarcman-Czarnota (za twórczość w duchu dialogu i współpracy chrześcijańsko-żydowskiej i polsko-żydowskiej) oraz prof. Wacław Wierzbieniec (za inicjatywy społeczne na rzecz dialogu i współpracy chrześcijańsko-żydowskiej i polsko-żydowskiej).
więcej o Uroczystość wręczenia Nagrody im. ks. Stanisława Musiała SJ
14. Konferencja OSKKO
Calendar 14. Konferencja OSKKO

03.03.2017 - 05.03.2017

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty zaprasza na 14. Konferencję OSKKO adresowaną do dyrektorów szkół, urzędników państwowych i samorządowych, liderów oświatowych, która odbędzie się w dniach 3-5 marca 2017 w Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. Zaproszenie do udziału w obradach skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych zarządzaniem oświatą i rozwojem polskiego systemu oświaty.
więcej o 14. Konferencja OSKKO
Wystawa "...pisać listy potrafią tylko kobiety"
Calendar Wystawa

03.03.2017 - 23.03.2017

Biblioteka Jagiellońska oraz Instytut Filologii Germańskiej zapraszają na wystawę "…pisać listy potrafią tylko kobiety", na której pokazane zostaną listy m.in. Rahel Varnhagen, George Sand, Marii Skłodowskiej-Curie, Sary Austin, Heleny Modrzejewskiej i wielu innych.
więcej o Wystawa "...pisać listy potrafią tylko kobiety"
Paris - New York
Calendar Paris - New York

03.03.2017 - 03.05.2017

Wystawa fotografii autorstwa prof. Piotra Sztompki wprowadza w atmosferę dwóch wielkich metropolii - Paryża i Nowego Jorku, na równi fascynujących, ale z zupełnie różnych powodów.
więcej o Paris - New York
"Jak burgund pod światło…" - sesja naukowa o Zuzannie Ginczance
Calendar

08.03.2017

9 marca 2017 roku przypada 100. rocznica urodzin Zuzanny Ginczanki.
więcej o "Jak burgund pod światło…" - sesja naukowa o Zuzannie Ginczance
Koncert Uniwersytecki
Calendar Koncert Uniwersytecki

08.03.2017

W auli Collegium Novum UJ wystąpi Cracow Guitar Quartet w składzie: Miłosz Mączyński, Joanna Baran, Łukasz Dobrowolski, Mateusz Puter. Wykład pt. "Czas i nieśmiertelność" wygłosi prof. Czesława Piecuch.
więcej o Koncert Uniwersytecki
Promocja książki Małgorzaty Michel
Calendar Promocja książki Małgorzaty Michel

09.03.2017

Biblioteka Jagiellońska i Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na spotkanie "Czy da się zakończyć tę grę?" połączone z promocją książki autorstwa Małgorzaty Michel "Gry uliczne w wykluczenie społeczne w przestrzeni miejskiej. Perspektywa resocjalizacyjna".
więcej o Promocja książki Małgorzaty Michel
Powrót do góry

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj