Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Neuronus IBRO & IRUN Neuroscience Forum

W dniach 17-19 kwietnia br. w Auditorium Maximum UJ odbyła się międzynarodowa konferencja Neuronus IBRO & IRUN Neuroscience Forum dotykająca różnych aspektów neurobiologii - począwszy od tych stricte biologicznych, poprzez kognitywne, skończywszy na klinicznych. Wydarzenie jest kontynuacją odbywającego się corocznie od 2006 roku Krakow Workshop on Psychophysiology.

W obecnej formie Nuronus Forum jest współorganizowane przez dwa wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego - Wydział Biologii i Nauk o Ziemi oraz Wydział Filozoficzny - przy wsparciu partnerów z UJ Collegium Medicum, Instytutu Farmakologii PAN oraz uniwersytetów zrzeszonych w International Research Universities Network (IRUN), którego UJ jest sygnatariuszem.

Podstawowym celem, jaki stawiają sobie organizatorzy spotkania jest umożliwienie ambitnym i utalentowanym naukowcom zaprezentowania swojej dyscypliny badawczej przed międzynarodową publicznością, a także danie młodym adeptom szansy posłuchania o najbardziej intrygujących problemach współczesnej neuronauki oraz nauczenia się dobrych praktyk eksperymentalnych bezpośrednio od uznanych światowych specjalistów w dziedzinie.

Data publikacji: 20.04.2015
Osoba publikująca: Łukasz Wspaniały

Widok zawartości stron Widok zawartości stron