Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Wiadomości

Web Content Display Web Content Display

Nominacje i promocje

nominacje i promocje

Promocje doktorskie i habilitacyjne w czasie pandemii [ZDJĘCIA]

16.07.2020
Spondeo ac polliceor - sentencja ta ponownie zabrzmiała 10 lipca w auli Collegium Novum podczas pierwszej uroczystej promocji doktorskiej Wydziału Polonistyki. Dziś z kolei w Collegium Maius dyplomy odebrali nowi doktorzy habilitowani Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Pierwotnie te uroczystości miały odbyć się wiosną. Przyczyną ich odwołania była epidemia koronawirusa.
Read More o Promocje doktorskie i habilitacyjne w czasie pandemii [ZDJĘCIA]
nominacje i promocje

Nominacje profesorskie dla naukowców z UJ

06.03.2020
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 4 marca w Pałacu Prezydenckim w Warszawie akty nominacyjne 76 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znalazło się czworo naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Read More o Nominacje profesorskie dla naukowców z UJ
nominacje i promocje

Naukowcy z UJ wybrani na nowych członków krajowych PAN

18.12.2019
38 członków rzeczywistych i 51 członków korespondentów wyłoniło obradujące na 140. sesji w Warszawie Zgromadzenie Ogólne Polskiej Akademii Nauk. Wśród nowych członków krajowych PAN znalazło się siedmioro uczonych związanych z Uniwersytetem Jagiellońskim.
Read More o Naukowcy z UJ wybrani na nowych członków krajowych PAN
nominacje i promocje

Nowo mianowani profesorowie odebrali akty nominacyjne

16.12.2019
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 12 grudnia br. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie akty nominacyjne 81 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych jest dwóch naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Read More o Nowo mianowani profesorowie odebrali akty nominacyjne
nominacje i promocje

Marek Drewnik w gronie nowo mianowanych profesorów

07.11.2019
68 nauczycieli akademickich oraz pracowników nauki i sztuki odebrało z rąk prezydenta RP Andrzeja Dudy akty nominacyjne. Wśród nowo mianowanych profesorów jest prof. Marek Drewnik, dyrektor Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uroczystość odbyła się w środę 6 listopada w Pałacu Prezydenckim.
Read More o Marek Drewnik w gronie nowo mianowanych profesorów

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj