Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Kalendarz

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

20190425

Konferencja "Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji"

Date: 25.04.2019 - 26.04.2019
Place: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. Łojasiewicza 4
Organiser: Instytut Spraw Publicznych UJ i Centrum Studiów nad Przywództwem Edukacyjnym WZiKS UJ
Konferencja

Celem organizatorów konferencji jest zmniejszanie przepaści między praktyką i teorią edukacji. Polityka edukacyjna i działanie w szkołach wymagają korzystania, zarówno z badań, jak doświadczenia praktyków. Główną ideą konferencji jest krytyczna refleksja nad praktyką oraz tworzenie rekomendacji dla rozwoju edukacji i szkół, dzięki dialogowi między praktykami a badaczami zaangażowanymi w działania na rzecz procesu uczenia się, rozwoju i wychowania.

Adresatami konferencji są dyrektorzy i nauczyciele wszystkich placówek edukacyjnych, osoby zajmujące się kształceniem i doskonaleniem nauczycieli, badacze, pracownicy naukowi, doktoranci i samorządowcy, gdyż edukacja potrzebuje interdyscyplinarnego i otwartego dialogu profesjonalistów na temat sposobów rozwiązywania problemów przed nią stojących.

Najważniejszym elementem konferencji jest interakcja między uczestnikami, dlatego wystąpienia będą omawiane i dyskutowane. Oprócz prezentacji referatów i mini-warsztatów prowadzonych przez uczestników konferencji odbędą się też wykłady i sesje dodatkowe zaplanowane przez organizatorów.

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj