Nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne Wydziału Prawa i Administracji

15.06.2015
Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. dydaktyki prof. Andrzej Mania przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Prawa i Administracji, które odbyły się 9 czerwca 2015 roku w auli Collegium Maius UJ. Dziewięciu pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Prawa i Administracji
Promocje habilitacyjne Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych

11.06.2015
Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. dydaktyki prof. Andrzej Mania przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, które odbyły się 9 czerwca 2015 roku w auli Collegium Maius UJ. Trzynastu pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych
Prof. Józef Dulak ponownie wybrany na prezydenta EVBO

10.06.2015
W dniach 3-6 czerwca w Pizie odbył się wspólny zjazd European Society for Microcirculation (ESM) oraz European Vascular Biology Organisation (EVBO), podczas którego prof. Józef Dulak, kierownik Zakładu Biotechnologii Medycznej Wydziału Biochemii, Biofizyki, i Biotechnologii UJ, ponownie został wybrany na prezydenta tej organizacji na 2-letnią kadencję. Profesor pełni tę funkcję od roku 2013.
więcej o Prof. Józef Dulak ponownie wybrany na prezydenta EVBO
Nowi profesorowie w Uniwersytecie Jagiellońskim

10.06.2015
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył 9 czerwca 2015 roku w Pałacu Prezydenckim akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znaleźli się także naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nowi profesorowie w Uniwersytecie Jagiellońskim
Promocje habilitacyjne W. Filozoficznego i W. Historycznego

08.06.2015
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Filozoficznego oraz Wydziału Historycznego, które odbyły się 2 czerwca 2015 roku w auli Collegium Maius UJ. Piętnastu pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne W. Filozoficznego i W. Historycznego