Uroczystości

11.09.2015
W piątek 11 września 2015 roku o godzinie 9:00 w Auditorium Maximum odbyło się uroczyste otwarcie międzynarodowej konferencji „Innowacyjność w kształceniu, praktyce pielęgniarskiej i badaniach naukowych. 90-lecie powstania Uniwersyteckiej Szkoły Pielęgniarek i Opiekunek Zdrowia w Krakowie".
więcej o Otwarcie konferencji „Innowacyjność w kształceniu, praktyce pielęgniarskiej i badaniach naukowych"
Środowisko akademickie spotkało się na tradycyjnym śniadaniu profesorskim

24.07.2015
W 615. rocznicę wydania przez króla Władysława Jagiełłę przywileju odnowienia Akademii Krakowskiej uczciło środowisko akademickie w piątkowe przedpołudnie 24 lipca br., spotykając się na śniadaniu profesorskim. Przybyłych na dziedziniec Collegium Maius gości przywitał prof. Wojciech Nowak, rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Środowisko akademickie spotkało się na tradycyjnym śniadaniu profesorskim
Uroczystość absolutoryjna Wydziału Lekarskiego UJ CM

08.07.2015
W niedzielę 5 lipca br. w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbyła się uroczystość absolutoryjna Wydziału Lekarskiego UJ CM, studentów kierunku lekarskiego, lekarsko-dentystycznego oraz dietetyki w latach 2009-2015.
więcej o Uroczystość absolutoryjna Wydziału Lekarskiego UJ CM
Inauguracja X Międzynarodowej Szkoły Letniej Nauczanie o Holokauście

06.07.2015
Oferta edukacyjna Szkoły Letniej jest skierowana do nauczycieli, studentów, trenerów i liderów organizacji pozarządowych z całej Polski, którzy zajmują się szeroko pojętą tematyką Holokaustu.
więcej o Inauguracja X Międzynarodowej Szkoły Letniej Nauczanie o Holokauście
Wręczenie dyplomów ukończenia Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego

29.06.2015
W uroczystości wzięli udział m. in. dr hab. Maria Kała, dyrektor Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie oraz kierownik studiów prof. dr hab. Józef Wójcikiewicz.
więcej o Wręczenie dyplomów ukończenia Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego