Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Doktoranci

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zostań laureatem Nagrody im. dr. Pawła Stępki

Zostań laureatem Nagrody im. dr. Pawła Stępki

W 2016 roku po raz piąty zostanie przyznana Nagroda im. dr. Pawła Stępki za najlepszą pracę naukową oraz wydawnictwo z dziedziny mediów elektronicznych ustanowiona decyzją Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz Rady Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Prace należy przesyłać do końca marca.

O nagrodę w kategorii Najlepsza rozprawa doktorska z dziedziny mediów elektronicznych, mogą ubiegać się autorzy niepublikowanych rozpraw doktorskich obronionych na uczelniach publicznych i niepublicznych w 2015 r. Nagrodzona rozprawa zostanie opublikowana przez Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, a autor otrzyma nagrodę w wysokości 5 000 zł ufundowaną przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji (KRRiT).

O nagrodę w kategorii Najlepsze wydawnictwo naukowe i popularnonaukowe z dziedziny mediów elektronicznych mogą ubiegać się autorzy zwartych wydawnictw naukowych (w tym opublikowane rozprawy doktorskie obronione w 2015 r. oraz rozprawy habilitacyjne) oraz popularnonaukowych upowszechniających wiedzę o mediach elektronicznych, których pierwsze wydanie ukazało się w języku polskim. Zwycięzca otrzyma dyplom oraz nagrodę pieniężną w wysokości 5 000 zł.

Nagroda, przyznawana w konkursie na najlepszą rozprawę doktorską oraz wydawnictwo z dziedziny mediów elektronicznych, jest wyrazem pamięci zmarłego tragicznie Pawła Stępki, wieloletniego pracownika KRRiT, wybitnego młodego badacza specjalizującego się w dziedzinie mediów, autora kilkudziesięciu artykułów i analiz poświęconych europejskiemu i polskiemu rynkowi mediów.

Więcej informacji oraz regulamin znajduje się na stronie internetowej krrit.gov.pl.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron