Konferencja "Fizjoterapia w Geriatrii - Nauka i Praktyka"

W dniach 19-20 września br. w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum miała miejsce konferencja "Fizjoterapia w Geriatrii - Nauka i Praktyka" zorganizowana przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ dla absolwentów kursów "Opieka Geriatryczna dla Fizjoterapeutów" zorganizowanych w latach 2012-2015.

Celem konferencji było przedstawienie najnowszych osiągnięć w zakresie fizjoterapii w geriatrii oraz zintegrowanie polskiego środowiska fizjoterapeutów pracującego z osobami starszymi. W trakcie konferencji wystąpili czołowi specjaliści i praktycy w dziedzinie fizjoterapii i geriatrii, którzy zaprezentowali najnowsze trendy w zakresie fizjoterapii w geriatrii. W ramach warsztatów analizowane były praktyczne rozwiązania najczęściej spotykanych problemów w praktyce zawodowej.

Stowarzyszenie Absolwentów UJ świętuje 60-lecie powstania

Do Instytutu Muzykologii UJ trafiła Kolekcja Leopolda Kozłowskiego