Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Opublikowana przez Wydawnictwo UJ książka wyróżniona w konkursie Academia 2018

Opublikowana przez Wydawnictwo UJ książka wyróżniona w konkursie Academia 2018

"Wybrane zagadnienia z onkologii głowy i szyi. Podręcznik dla lekarzy i studentów" - praca zbiorowa pod redakcją naukową Jana Zapały i Grażyny Wyszyńskiej-Pawelec, którą opublikowało Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, otrzymała jedno z sześciu wyróżnień specjalnych w konkursie na najlepszą książkę akademicką i naukową Academia 2018.

Do konkursu przystąpić mogli wszyscy polscy wydawcy, w których ofercie znajdują się książki naukowe, podręczniki akademickie i monografie. Do tegorocznej edycji zgłoszonych zostało ponad 120 książek. Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja wydawców najlepszych publikacji akademickich i naukowych, których pierwsze wydania ukazały się na rynku w roku 2017 i 2018.

Laureatów nagrodzono 18 maja podczas Targów Książki Akademickiej i Naukowej Academia 2018 w Warszawie.  

Książka "Wybrane zagadnienia z onkologii głowy i szyi" jest bogatym źródłem wiedzy onkologicznej przeznaczonej dla studentów medycyny i kierunku lekarsko-dentystycznego, jak również specjalizujących się lekarzy. Zawiera aktualnie obowiązujące wytyczne zarówno Polskiego, jak i Europejskiego oraz Amerykańskiego Towarzystwa Onkologicznego. Mimo że podręcznik nie omawia całości problemu onkologii głowy i szyi, jest wyjątkowy w piśmiennictwie polskim i godny polecenia.

Polecamy również
UJ CM z nagrodą główną Kongresu Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej
Prof. Stanisław Stachowski wyróżniony tureckim odznaczeniem
Brązowy medal Plus ratio quam vis dla wybitnego chirurga
Dr hab. Grażyna Zając nagrodzona na północnym Cyprze

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj