Wiadomości sportowe

25.05.2015
Na co dzień stoją z boku, za plecami zawodników pracują na ich sukcesy, doradzają, pomagają, zarządzają, kreują wizerunek, prowadzą negocjacje, rozmawiają ze sponsorami. Robią wszystko, aby profesjonalny sportowiec mógł w pełni skupić się na swojej karierze i rozwoju. To właśnie oni - bohaterowie drugiego planu - byli gośćmi tegorocznej konferencji naukowej Koła Naukowego Managerów Sportu UJ - Młodzi o Sporcie.
więcej o Młodzi o Sporcie 2015 - "Bohaterowie drugiego planu: czyli kto pracuje na sukces sportowca?"

Drugie Regaty Ósemek Wioślarskich o Puchar Rektora UJ

09.05.2015
9 maja w zakolu Wisły pod Wawelem stawiło się osiem osad wioślarskich, gotowych do rozegrania kolejnych regat o Puchar Rektora UJ. Na torze regatowym uważanym przez wielu za najpiękniejszy w Polsce najlepsi okazali się wioślarze reprezentujący Uniwersytet Warszawski.
więcej o Drugie Regaty Ósemek Wioślarskich o Puchar Rektora UJ

Triumf podczas AMP w ergometrze wioślarskim

14.04.2015
A. Wierzbowska zdobywając tytuł Akademickiej Mistrzyni Polski, pobiła rekord świata na 1000 m