Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

09.12.2015
Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Uroczystość miała miejsce 7 grudnia 2015 roku w auli Collegium Novum UJ. Dwanaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
Uroczyste odnowienie doktoratu prof. Janusza Szwai

08.12.2015
We wtorek 8 grudnia 2015 roku w auli Collegium Maius odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu UJ z okazji odnowienia doktoratu profesora Janusza Szwai, wybitnego prawnika i długoletniego pracownika Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Uroczyste odnowienie doktoratu prof. Janusza Szwai
Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu

08.12.2015
Prof. Piotr Laidler, prorektor ds. Collegium Medicum, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Farmaceutycznego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu. Uroczystość miała miejsce 7 grudnia 2015 roku w auli Collegium Novum UJ. Trzynaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu
Uniwersytet Jagielloński ponownie zorganizuje Kurs Romański

08.12.2015
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego poinformowało o rozstrzygnięciu konkursu na organizację kursu "Szkoła języka i kultury polskiej dla cudzoziemców - Kurs Romański 2016". Komisja konkursowa po dokonaniu oceny pięciu otrzymanych zgłoszeń, zgodnie z kryteriami podanymi w ogłoszeniu, wskazała Uniwersytet Jagielloński jako organizatora kursu. Resort nauki przekaże na ten cel nieco ponad 25 tys. złotych.
więcej o Uniwersytet Jagielloński ponownie zorganizuje Kurs Romański
Najlepsi pływacy UJ CM odebrali medale

Najlepsi pływacy UJ CM odebrali medale

08.12.2015
W ubiegły piątek na pływalni Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbyły się zawody pływackie o Puchar Przewodniczącego Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. W sportowej rywalizacji wzięło udział 56 zawodników, w tym absolwenci i pracownicy, których wspierała liczna grupa kibiców. Imprezę zorganizowało Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ CM.
więcej o Najlepsi pływacy UJ CM odebrali medale