Zagraniczne laury dla profesora Jana Kuliga

09.05.2010
Profesor Jan Kulig – kierownik I Katedry Chirurgii Ogólnej i Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej UJ CM otrzymał tytuły honorowego członka dwóch zagranicznych towarzystw medycznych.
więcej o Zagraniczne laury dla profesora Jana Kuliga

09.05.2010
28 kwietnia 2010 roku Senat UJ zaakceptował wnioski o mianowanie na 3 stanowiska profesora zwyczajnego i 7 stanowisk profesora nadzwyczajnego.
więcej o Senat UJ zaakceptował wnioski o mianowanie na stanowiska profesora zwyczajnego i nadzwyczajnego

Kwietniowe wieści z aren sportowych

09.05.2010
W kwietniu sportowcy-studenci spod znaku skrzyżowanych rektorskich bereł mocno pracowali na punkty w klasyfikacjach generalnych Akademickich Mistrzostw Polski.
więcej o Kwietniowe wieści z aren sportowych

09.05.2010
W tegorocznej edycji programu stypendialnego START Fundacji na rzecz Nauki Polskiej 159 naukowców zdobyło roczne stypendia w wysokości 24 000 zł. W gronie nagrodzonych znalazło się aż 18 naukowców związanych z Uniwersytetem Jagiellońskim.
więcej o 18 naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego w gronie najzdolniejszych młodych polskich uczonych

09.05.2010
Drużyna studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego dotarła do ćwierćfinału i zajęła piąte miejsce w tegorocznej, 17. edycji prestiżowego konkursu arbitrażowego Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot.
więcej o Sukces studentów prawa UJ w międzynarodowym konkursie arbitrażowym im. Willema C. Visa