Delegacja z Tajwanu z wizytą na UJ

18.12.2017
18 grudnia Uniwersytet Jagielloński odwiedziło przedstawicielstwo Biura Gospodarczego i Kulturalnego Tajpej w Polsce Weber Shih. Gości przyjął w swoim gabinecie rektor UJ prof. Wojciech Nowak wraz z pełnomocnikiem ds. internacjonalizacji prof. Adamem Jelonkiem.
więcej o Delegacja z Tajwanu z wizytą na UJ
Uniwersytet dziękuje emerytowanym profesorom
relacja

Uniwersytet dziękuje emerytowanym profesorom

15.12.2017
15 grudnia 2017 roku w Collegium Maius UJ odbyło się uroczyste pożegnanie profesorów przechodzących na emeryturę. W uroczystości uczestniczyli m.in. rektor, prorektorzy oraz dziekani wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Uniwersytet dziękuje emerytowanym profesorom
Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego

15.12.2017
Profesor Dorota Malec, prorektor ds. rozwoju, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Filologicznego. Uroczystość miała miejsce 14 grudnia 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. 6 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego
Promocje doktorskie Wydziału Historycznego
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

15.12.2017
Profesor Dorota Malec, prorektor ds. rozwoju, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Historycznego. Uroczystość miała miejsce 14 grudnia 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. 12 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego
Konferencja India and Pakistan after 70 years of Independence
relacja

Konferencja India and Pakistan after 70 years of Independence

15.12.2017
W dniach 11-12 grudnia br. odbyła się międzynarodowa konferencja "India and Pakistan after 70 years of Independence: Reflections on Culture and Politics", zorganizowana przez Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Konferencja India and Pakistan after 70 years of Independence