Wyniki sortowane według etykiety: nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego

Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego

25.05.2018
22 maja 2018 r. w auli Collegium Maius odbyły się promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum, którym przewodniczył prof. Wojciech Nowak, rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego. 19 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego

17.05.2018
15 maja odbyły się promocje habilitacyjne Wydziału Historycznego oraz Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Uroczystości w auli Collegium Maius przewodniczył rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego
prof. Wojciech Nowak. Siedmioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziałów: Historycznego oraz Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ
Promocje habilitacyjne W. Filologicznego i W. Polonistyki

Promocje habilitacyjne W. Filologicznego i W. Polonistyki

17.05.2018
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Filologicznego oraz Wydziału Polonistyki, które odbyły się 15 maja 2018 roku w auli Collegium Maius. 10 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne W. Filologicznego i W. Polonistyki
Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki i WZiKS

Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki i WZiKS

27.04.2018
Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki oraz Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Uroczystość miała miejsce 24 kwietnia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. 13 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki i WZiKS
Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

26.04.2018
Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Filozoficznego. Uroczystość miała miejsce 26 kwietnia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. Ośmioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego