Wyniki sortowane według etykiety: nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne WCh i WBBiB

Promocje habilitacyjne WCh i WBBiB

19.05.2017
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Chemii i Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, które odbyły się 16 maja 2017 roku w auli Collegium Maius. 8 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne WCh i WBBiB
Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki

Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki

11.05.2017
Prof. Jacek Popiel, prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki UJ. Uroczystość miała miejsce 9 maja 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. Ośmioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki
Promocje doktorskie Wydziału Chemii

Promocje doktorskie Wydziału Chemii

04.05.2017
Prof. Armen Edigarian, prorektor UJ ds. dydaktyki, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Chemii. Uroczystość miała miejsce 27 kwietnia 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. Siedmioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Chemii
Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

02.05.2017
Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Uroczystość miała miejsce 27 kwietnia 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. Dziewięcioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

27.04.2017
Prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej prof. Jacek Popiel przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Historycznego. Uroczystość miała miejsce 24 kwietnia 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. Siedmioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego