Wyniki sortowane według etykiety: nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego

Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego

25.01.2016
Rektor UJ prof. Wojciech Nowak oraz prof. Piotr Laidler, prorektor UJ ds. Collegium Medicum, przewodniczyli uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Lekarskiego. Uroczystości odbyły się 22 stycznia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 37 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego
Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego

Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego

15.01.2016
Prorektor ds. dydaktyki prof. Andrzej Mania przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Filologicznego. Uroczystość miała miejsce 11 stycznia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 7 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego
Promocje doktorskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych

Promocje doktorskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych

14.01.2016
Prorektor ds. dydaktyki prof. Andrzej Mania przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Uroczystość miała miejsce 11 stycznia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 11 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych
Naukowcy z UJ w nowym składzie Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Naukowcy z UJ w nowym składzie Polskiej Komisji Akredytacyjnej

12.01.2016
11 stycznia minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin wręczył nominacje nowym członkom PKA. Przewodniczącym został związany z Uniwersytetem Warszawskim prof. Krzysztof Diks. Natomiast funkcję sekretarza PKA pełnić będzie dr hab. Maria Próchnicka - prodziekan ds. dydaktyki Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz pełnomocnik Rektora UJ ds. doskonalenia jakości kształcenia.
więcej o Naukowcy z UJ w nowym składzie Polskiej Komisji Akredytacyjnej
Promocje doktorskie Wydziału Chemii

Promocje doktorskie Wydziału Chemii

11.01.2016
Prorektor ds. rozwoju prof. Maria-Jolanta Flis przewodniczyła uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Chemii. Uroczystość miała miejsce 7 stycznia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 27 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Chemii