03.09.2015
Profesor biologii z Instytutu Zoologii Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi UJ oraz były prorektor UJ ds. badań i współpracy międzynarodowej objął stanowisko 1 września.
więcej o Prof. Szczepan Biliński nowym sekretarzem generalnym PAU. Czterech profesorów z UJ wśród nowych członków.
Wkrótce otwarcie uniwersyteckiego żłobka

03.09.2015
1 października rozpocznie działalność żłobek Uniwersytetu Jagiellońskiego „Żaczuś" prowadzony przez Fundację Studentów i Absolwentów UJ „Bratniak".
więcej o Wkrótce otwarcie uniwersyteckiego żłobka
Studia i co dalej?

31.08.2015
Wakacje dobiegają końca, a Ty nadal zastanawiasz się, jaki kierunek studiów wybrać?
więcej o Studia i co dalej?
Japońscy goście Uniwersytetu Jagiellońskiego

26.08.2015
Dwa dni (25 i 26 sierpnia) spędzili na Uniwersytecie Jagiellońskim przedstawiciele Uniwersytetu z Kioto.
więcej o Japońscy goście Uniwersytetu Jagiellońskiego
Rozpoczął się piąty sezon badawczy ekspedycji UJ na Cyprze

26.08.2015
W tegoroczny sezon prac wykopaliskowych w ramach Paphos Agora Project zaangażowanych zostanie rekordowa liczba ok. 70 osób. Obok licznej kadry specjalistycznej będą to studenci, doktoranci i wolontariusze. W badaniach wezmą również udział specjaliści z Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Uniwersytetu w Hamburgu.
więcej o Rozpoczął się piąty sezon badawczy ekspedycji UJ na Cyprze