14.06.2010
W związku ze zbliżającym się okresem wakacji ustalono zasady wykwaterowania, rezerwacji miejsc na okres wakacyjny i zakwaterowania na rok akademicki 2010/11 dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego
więcej o Zasady wykwaterowania, rezerwacji miejsc na okres wakacyjny i zakwaterowania na rok akademicki 2010/11 dla studentów UJ

Profesorowie UJ wśrod nowych członków PAN

11.06.2010
Podczas 114 sesji Zgromadzenia Ogólnego Polskiej Akademii Nauk profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego zostali wybrani do grona członków korespondentów i członków rzeczywistych PAN.
więcej o Profesorowie UJ wśrod nowych członków PAN

Profesor Fryderyk Zoll członkiem IACL

11.06.2010
Dr hab. Fryderyk Zoll, prof. UJ został wybrany członkiem stowarzyszonym prestiżowej Międzynarodowej Akademii Prawa Porównawczego - The International Academy of Comparative Law (IACL).
więcej o Profesor Fryderyk Zoll członkiem IACL

11.06.2010
Jesteś pasjonatem? Posiadasz zdolności programistyczne? Te bezpłatne studia są dla Ciebie! Do podjęcia studiów upoważnione są osoby posiadające wiedzę i umiejętności z zakresu pro­gra­mo­wa­nia.
więcej o Nowe studia II stopnia: Produkcja gier wideo, Modelowanie i animacja 3D, Projektowanie gier wideo

Dla rozwoju infrastruktury i środowiska

11.06.2010
Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum otrzymał dofinansowanie dla projektu pn.: „Modernizacja Katedry Ginekologii i Położnictwa UJ CM w Krakowie – przebudowa istniejących bloków porodowych wraz z wyposażeniem"