Promocje doktorskie Wydziału Historycznego
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

02.12.2015
Prof. Andrzej Mania, prorektor ds. dydaktyki, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Historycznego. Uroczystość miała miejsce 26 listopada 2015 roku w auli Collegium Novum UJ. Jedenaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego
Absolwentki UJ laureatkami konkursu na prace magisterskie
nagrody i wyróżnienia

Absolwentki UJ laureatkami konkursu na prace magisterskie

02.12.2015
10 grudnia br. w Pałacu Kazimierzowskim w Warszawie odbędzie się gala 9. edycji konkursu "Teraz Polska Promocja i Rozwój", podczas której uzdolnieni absolwenci szkół wyższych odbiorą prestiżowe laury za najlepsze prace magisterskie na temat promocji naszego kraju. Wśród nagrodzonych są trzy absolwentki Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Absolwentki UJ laureatkami konkursu na prace magisterskie
Prasoznawcy spotkali się na Uniwersytecie Jagiellońskim

02.12.2015
W dniach 26-27 listopada 2015 roku w Uniwersytecie Jagiellońskim odbyła się konferencja naukowa „60 lat prasoznawstwa w Polsce. Dorobek Ośrodka Badań Prasoznawczych i „Zeszytów Prasoznawczych" w perspektywie krajowej i międzynarodowej" organizowana przez Ośrodek Badań Prasoznawczych Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej.
więcej o Prasoznawcy spotkali się na Uniwersytecie Jagiellońskim
Profesorowie WPiA UJ w Komitecie Nauk Prawnych PAN

01.12.2015
Komitet Nauk Prawnych PAN powołał nowych członków na kadencję 2015-2018. W tym prestiżowym gronie liczną reprezentację stanowić będą pracownicy naukowi Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ). Zakres działania utworzonego w 1952 roku Komitetu obejmuje problematykę nauk prawnych, historii prawa, historii doktryn polityczno-prawnych oraz badania nad kulturą prawną.
więcej o Profesorowie WPiA UJ w Komitecie Nauk Prawnych PAN
Ambasador RPA na Uniwersytecie Jagiellońskim
wizyta

Ambasador RPA na Uniwersytecie Jagiellońskim

01.12.2015
1 grudnia 2015 r. Uniwersytet Jagielloński odwiedził ambasador Republiki Południowej Afryki w Polsce Simon Jabulani Ntombela.
więcej o Ambasador RPA na Uniwersytecie Jagiellońskim