Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Struktura

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuro Prasowe UJ

Biuro Prasowe UJ
Gołębia 24
31-007 Kraków
Telefon: 12 663 10 84
Biuro Prasowe UJ
Gołębia 24
31-007 Kraków

Z myślą o usprawnieniu współpracy z przedstawicielami mediów uruchomiliśmy Elektroniczne Biuro Prasowe UJ. Aby otrzymywać informacje prasowe, a także informacje o wydarzeniach organizowanych przez Uniwersytet Jagielloński, należy zarejestrować się na www.press.uj.edu.pl i zaznaczyć opcję otrzymywania powiadomień.

Rzecznik prasowy:

Adrian Ochalik
adrian.ochalik@uj.edu.pl, tel. 519 078 100

Pracownicy biura:

  • Adam Koprowski, specjalista ds. komunikacji medialnej
    adam.koprowski@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 45
  • Rafał Kiszka, redaktor Biuletynu Informacji Publicznej
    rafał.kiszka@uj.edu.pl, 12 663 23 21
  • Mariusz Kopiejka, redaktor strony internetowej w języku polskim
    mariusz.kopiejka@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 08
  • Łukasz Wspaniały, redaktor strony internetowej w języku polskim
    lukasz.wspanialy@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 09
  • Kinga Mieszaniec-Nowak, redaktor strony internetowej w języku polskim
    kinga.mieszaniec@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 44
  • Kamil Jodłowiec, redaktor strony internetowej w języku angielskim
    kamil.jodlowiec@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 10
  • Bartosz Zawiślak, redaktor strony internetowej w języku angielskim
    bartosz.zawislak@uj.edu.pl, 12 663 23 11
  • Aleksandra Powierska, redaktor mediów społecznościowych
    aleksandra.powierska@uj.edu.pl
Informacje kontaktowe

info@uj.edu.pl

Adres: Gołębia 24 , 31-007 Kraków

Telefon: 12 663 10 84

Formularz

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj