перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

VII Ogólnopolski Zjazd Cywilistów na UJ

24.09.2018
W 2016 roku Katedra Prawa Cywilnego Uniwersytetu Jagiellońskiego została wybrana organizatorem VII Ogólnopolskiego Zjazdu Cywilistów w 2018 roku, który po raz pierwszy w historii odbędzie się w Krakowie.
Читати ще o VII Ogólnopolski Zjazd Cywilistów na UJ
osiągnięcia

21.09.2018
Arabskojęzyczny kanał telewizji BBC wyemitował reportaż o badaniach prowadzonych na Uniwersytecie Jagiellońskim, dzięki którym opracowana została technika wykrywania wczesnego stadium niewydolności nerek u pacjentów cukrzycowych poprzez identyfikację nowych biomarkerów biologicznych funkcji tego narządu.
Читати ще o Badania biomarkerów niewydolności nerek na UJ w popularnym programie BBC Arabic [WIDEO]
Jakie będą uniwersytety przyszłości? Międzynarodowa konferencja w ISP UJ
relacja

Jakie będą uniwersytety przyszłości? Międzynarodowa konferencja w ISP UJ

20.09.2018
20 września na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ rozpoczęła się zorganizowana przez Instytut Spraw Publicznych międzynarodowa konferencja "Zarządzanie Uniwersytetem Przyszłości. Badania nad konkurencyjnością, globalizacją i rozwojem".
Читати ще o Jakie będą uniwersytety przyszłości? Międzynarodowa konferencja w ISP UJ
Tu zaplanujesz swoją przyszłość: Salon Maturzystów 2018

20.09.2018
Stoicie teraz przed ogromnie trudnym zadaniem – zwracał się do zebranych w Auditorium Maximum prof. Wojciech Nowak, rektor UJ – musicie zdecydować, co będziecie dalej robić w życiu, czy chcecie studiować, co konkretnie i na której uczelni. 20 września zaczęła się krakowska odsłona Salonu Maturzystów.
Читати ще o Tu zaplanujesz swoją przyszłość: Salon Maturzystów 2018
Medycyna integracyjna: spotkanie Wschodu z Zachodem
relacja

Medycyna integracyjna: spotkanie Wschodu z Zachodem

19.09.2018
Jak tradycyjna medycyna chińska może pomóc w leczeniu dolegliwości i poprawie jakości życia pacjentów w krajach zachodnich? O tym i innych, pokrewnych, zagadnieniach rozmawiali uczestnicy dwudniowej konferencji pt. „Integrative Health. A New Paradigm for Health Care”, dotyczącej możliwych synergii pomiędzy medycyną chińską i zachodnią, która odbyła się na Uniwersytecie Jagiellońskim w dniach 18-19 września 2018 r.
Читати ще o Medycyna integracyjna: spotkanie Wschodu z Zachodem