перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Nowi pracownicy oficjalnie powitani w murach UJ

21.06.2018
- To dla mnie wielka przyjemność, móc powitać Państwa w najlepszym uniwersytecie w Polsce - powiedział rektor UJ prof. Wojciech Nowak otwierając w auli Collegium Novum spotkanie z nowo zatrudnionymi pracownikami naszej uczelni.
Читати ще o Nowi pracownicy oficjalnie powitani w murach UJ
Nagroda Towarzystwa Lekarskiego Krakowskiego dla Piotra Majora
nagrody

Nagroda Towarzystwa Lekarskiego Krakowskiego dla Piotra Majora

21.06.2018
W środę 20 czerwca w Domu Lekarskim odbyła się uroczystość wręczenia Nagrody Towarzystwa Lekarskiego Krakowskiego im. prof. Marka Sycha. Jej laureatem został dr hab. Piotr Major z II Katedry Chirurgii Ogólnej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Wyróżnienie to przyznano za pracę habilitacyjną "Wybrane czynniki wpływające na bezpieczeństwo operacji bariatrycznych u chorych leczonych chirurgicznie z powodu otyłości olbrzymiej".
Читати ще o Nagroda Towarzystwa Lekarskiego Krakowskiego dla Piotra Majora
5. edycja Erasmus Staff Traning Week na UJ

20.06.2018
18 czerwca prorektor UJ ds. badań i funduszy strukturalnych prof. Stanisław Kistryn otworzył 5. Erasmus+ Staff Training Week, który, jak co roku, zorganizowany został przez Dział Współpracy Międzynarodowej. Do współpracy przy tegorocznej edycji wydarzenia włączył się również Dział Promocji UJ oraz Biuro ds. Współpracy z Zagranicą Uniwersytetu Łódzkiego. Tematyka spotkań związana jest z szeroko rozumiana promocją uniwersytetów na arenie międzynarodowej.
Читати ще o 5. edycja Erasmus Staff Traning Week na UJ
relacja

20.06.2018
18 czerwca w Auli Collegium Maius UJ odbyło się uroczyste wręczenie księgi pamiątkowej "Multas per gentes et multa per saecula" wybitnemu archeologowi prof. Januszowi Krzysztofowi Kozłowskiemu.
Читати ще o Uroczyste wręczenie księgi jubileuszowej prof. Januszowi Krzysztofowi Kozłowskiemu
Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim

20.06.2018
Wydział Prawa i Administracji UJ w roku akademickim 2018/2019 wzbogaci swoją ofertę o nowy kierunek studiów magisterskich II stopnia w języku angielskim „Intellectual Property and New Technologies”. Jako drugi tego typu program w Europie, studia realizowane są we współpracy ze Światową Organizacją Własności Intelektualnej (WIPO Academy), pod patronatem Urzędu Patentowego RP.
Читати ще o Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim