перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Bieg Charytatywny Fundacji Tesco. W tym roku celem "nerkoserce"

28.06.2018
1 września na krakowskich Błoniach spotkają się rodziny z dziećmi, mieszkańcy Krakowa, jak i wszyscy miłośnicy biegania, którzy połączą swoje siły i sportowe pasje, by wspomóc najmłodszych potrzebujących - pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie (USD). Celem tegorocznego biegu jest zebranie środków na zakup pierwszej sztucznej nerki przeznaczonej dla najmłodszych kuracjuszy z Małopolski.
Читати ще o Bieg Charytatywny Fundacji Tesco. W tym roku celem "nerkoserce"
Włoch pierwszym laureatem Nagrody imienia Katarzyny Kulig
nagrody

Włoch pierwszym laureatem Nagrody imienia Katarzyny Kulig

27.06.2018
W poniedziałek podczas posiedzenia Rady Wydziału Farmaceutycznego UJ CM po raz pierwszy wręczono Nagrodę im. Katarzyny Kulig. Jej laureatem został dr Vitorio Canale za rozprawę doktorską "Arylsulfonamide derivatives of (aryloxy)ethyl alicyclic amines as selective and potent 5-HT7 receptor antagonists with psychotropic properties" przygotowaną pod kierunkiem naukowym dr. hab. Pawła Zajdla.
Читати ще o Włoch pierwszym laureatem Nagrody imienia Katarzyny Kulig
Podziękowania dla medalistów Akademickich Mistrzostw Polski

Podziękowania dla medalistów Akademickich Mistrzostw Polski

27.06.2018
- Gratuluję wszystkim zawodnikom i trenerom. Jesteśmy z Was dumni. Państwa osiągnięcia sportowe, przekładają się na sukces całego uniwersytetu. Walcząc o mistrzostwo, dajecie z siebie więcej, niż jest to od Was wymagane - mówił do medalistów Akademickich Mistrzostw Polski rektor UJ prof. Wojciech Nowak podczas dorocznego spotkania podsumowującego zakończony sportowy rok akademicki.
Читати ще o Podziękowania dla medalistów Akademickich Mistrzostw Polski
Uniwersytet Jagielloński rozwinie współpracę z Uniwersytetem Minzu
wizyta

Uniwersytet Jagielloński rozwinie współpracę z Uniwersytetem Minzu

26.06.2018
26 czerwca w Sali Senackiej Collegium Novum odbyło się spotkanie pełnomocnika rektora UJ ds. internacjonalizacji prof. Adama Jelonka oraz przedstawicieli wybranych jednostek Uniwersytetu Jagiellońskiego z delegacją z Uniwersytetu Minzu w Pekinie.
Читати ще o Uniwersytet Jagielloński rozwinie współpracę z Uniwersytetem Minzu
Medale dla wynalazków opracowanych przez naukowców z UJ
osiągnięcie

Medale dla wynalazków opracowanych przez naukowców z UJ

26.06.2018
Pięć medali - dwa złote i trzy brązowe, zdobyły podczas odbywających się w Katowicach XII Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji Intarg 2018 opracowane przez naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego wynalazki.
Читати ще o Medale dla wynalazków opracowanych przez naukowców z UJ