перейти до основного змісту

osiągnięcie

Lepszy od 188. Sukces doktoranta z UJ CM

05.02.2018
W ubiegłym tygodniu zespół lekarzy z Kliniki Angiologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum brał udział w Leipzig Interventional Course – LINC 2018. Jest to największa i najbardziej prestiżowa w Europie konferencja poświęcona wewnątrznaczyniowym metodom leczenia naczyń krwionośnych.
Читати ще o Lepszy od 188. Sukces doktoranta z UJ CM
Kino dostępne dla wszystkich

02.02.2018
AudioMovie to aplikacja, dzięki której na smartfonach można odtwarzać alternatywne ścieżki lektorskie w kinie i telewizji. Stworzono ją z myślą o osobach z niepełnosprawnością wzroku, seniorach, dyslektykach i obcokrajowcach. Wszyscy oni podczas seansów będą mogli słuchać audiodeskrypcji, wersji lektorskiej lub dubbingu w dowolnym języku.
Читати ще o Kino dostępne dla wszystkich
Pediatrzy i neonatolodzy spotkali się na konferencji w Auditorium Maximum UJ
relacja

Pediatrzy i neonatolodzy spotkali się na konferencji w Auditorium Maximum UJ

02.02.2018
2 lutego rozpoczęła się dwudniowa 11. ogólnopolska konferencja "Kontrowersje w pediatrii" organizowana z inicjatywy i pod przewodnictwem prof. Jacka Józefa Pietrzyka przez Klinikę Chorób Dzieci Katedry Pediatrii Instytutu Pediatrii UJ CM.
Читати ще o Pediatrzy i neonatolodzy spotkali się na konferencji w Auditorium Maximum UJ
Doktorantka UJ będzie reprezentować Polskę na igrzyskach w Pjongczangu

02.02.2018
Weronika Biela, doktorantka Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ i absolwentka Wydziału Matematyki i Informatyki UJ, znalazła się w kadrze polskich sportowców na XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie PjongChang 2018. Zawodniczka AZS-u Zakopane wystąpi w slalomie równoległym w snowboardzie.
Читати ще o Doktorantka UJ będzie reprezentować Polskę na igrzyskach w Pjongczangu
W SU powstała poradnia dla pacjentów chorych na stwardnienie rozsiane

01.02.2018
- Według mnie to prawdziwy skok cywilizacyjny - mówi prof. Agnieszka Słowik, kierownik Oddziału Klinicznego Neurologii, o otwartej w czwartek w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim (SU) poradni stwardnienia rozsianego. Mimo że cierpiący na tę chorobę byli już wcześniej leczeni w placówce, dopiero teraz zyskali oddzielną i specjalistyczną przestrzeń. Przebudowa pomieszczeń i zakup niezbędnej infrastruktury pochłonęły prawie 2 miliony złotych.
Читати ще o W SU powstała poradnia dla pacjentów chorych na stwardnienie rozsiane