перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Dotacja dla Szpitala Uniwersyteckiego w ramach programu POL-VENT

28.12.2016
Szpital Uniwersytecki w Krakowie (SU), jako jeden z 12 w Polsce, wygrał konkurs na realizację nowego programu polityki zdrowotnej POL-VENT. Ok. 370 000 zł przekazanych przez Ministerstwo Zdrowia przeznaczono na unowocześnienie Oddziału Klinicznego Pulmonologii SU - modernizację sal nieinwazyjnej wentylacji mechanicznej (NWM) oraz wyposażenie ich w nowoczesną aparaturę i sprzęt medyczny do monitorowania pacjentów.
Читати ще o Dotacja dla Szpitala Uniwersyteckiego w ramach programu POL-VENT
Spotkanie opłatkowe środowiska akademickiego
uroczystość

Spotkanie opłatkowe środowiska akademickiego

21.12.2016
Na dorocznym przedświątecznym spotkaniu krakowskiego środowiska akademickiego w auli Collegium Novum UJ zgromadzili się m. in. rektorzy krakowskich szkół wyższych, przedstawiciele władz regionu i miasta, korpus dyplomatyczny oraz członkowie Senatu UJ i pracownicy naszej uczelni.
Читати ще o Spotkanie opłatkowe środowiska akademickiego
Kondolencje rektora UJ

21.12.2016
W związku z zamachem terrorystycznym w Berlinie 19 grudnia 2016 roku, wskutek którego śmierć poniosło dwanaście niewinnych osób, a kilkadziesiąt zostało rannych, w imieniu całej społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego rodzinom i przyjaciołom ofiar zamachu składam wyrazy najgłębszego żalu i ubolewania. Społeczność akademicka UJ łączy się z berlińczykami w bólu po stracie i deklaruje pamięć o tych, co odeszli.
Читати ще o Kondolencje rektora UJ
Emerytowani profesorowie na opłatku w Collegium Maius
uroczystość

Emerytowani profesorowie na opłatku w Collegium Maius

19.12.2016
19 grudnia 2016 roku w Collegium Maius odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe władz uniwersyteckich z emerytowanymi profesorami Uniwersytetu Jagiellońskiego, na którym obecni byli m.in. rektor, prorektorzy, kanclerz, kwestor oraz dziekani wydziałów UJ.
Читати ще o Emerytowani profesorowie na opłatku w Collegium Maius
Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej

19.12.2016
Prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej prof. Jacek Popiel przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Uroczystość miała miejsce 13 grudnia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 8 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
Читати ще o Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej