перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Certyfikat akredytacyjny Breast Unit dla uniwersyteckiej onkologii

16.12.2016
Poradnia Onkologiczna Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie otrzymała jako 3. tego typu ośrodek w Polsce status jednostki Breast Unit. Efektem audytu przeprowadzonego przez Międzynarodowe Towarzystwo Senologiczne (SIS) jest przyznanie podwójnej certyfikacji - polskiej i międzynarodowej. Jednostka oferuje zintegrowany system diagnostyczno-leczniczy chorób raka piersi i jednocześnie spełnia światowe standardy świadczeń.
Читати ще o Certyfikat akredytacyjny Breast Unit dla uniwersyteckiej onkologii
"Internationalization Network" - podsumowanie prac międzynarodowego konsorcjum
relacja

"Internationalization Network" - podsumowanie prac międzynarodowego konsorcjum

16.12.2016
W dniach od 12 do 14 grudnia 2016 r. w Państwowym Uniwersytecie w Erywaniu, odbyła się międzynarodowa konferencja "Tools and Methodologies to Boost Internationalization at HEIs", będąca podsumowaniem międzynarodowego projektu "Internationalization Network”, w którym Uniwersytet Jagielloński reprezentowany był przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych.
Читати ще o "Internationalization Network" - podsumowanie prac międzynarodowego konsorcjum
Nowy Szpital Uniwersytecki już na półmetku

15.12.2016
Trwa budowa nowej siedziby Szpitala Uniwersyteckiego - kompleksu budynków, które powstają na 15-hektarowej działce w Krakowie-Prokocimiu. Prace budowlane powinny zakończyć się w kwietniu 2019 roku. Generalnym wykonawcą robót jest konsorcjum firm Warbud SA (lider), VAMED Standortentwicklung und Engineering GmbH&CO KG i Porr Polska SA. Planowana wartość inwestycji wynosi ponad 1,2 miliarda złotych.
Читати ще o Nowy Szpital Uniwersytecki już na półmetku
Wręczenie odznaczeń państwowych działaczom opozycji demokratycznej z okresu PRL
uroczystość

Wręczenie odznaczeń państwowych działaczom opozycji demokratycznej z okresu PRL

14.12.2016
Uroczystość odbyła się 14 grudnia, dzień po 35. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, w sali Senackiej Collegium Novum UJ. Odznaczenia nadał prezydent RP Andrzej Duda za wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce, za osiągnięcia w podejmowanej z pożytkiem dla kraju pracy zawodowej i społecznej.
Читати ще o Wręczenie odznaczeń państwowych działaczom opozycji demokratycznej z okresu PRL

14.12.2016
Spotkanie odbyło się 13 grudnia na Wydziale Polonistyki UJ w auli przy ul. Grodzkiej 64. Zaprezentowane zostały podręczniki i publikacje naukowe, których autorami są pracownicy i współpracownicy Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie.
Читати ще o Promocja publikacji wydanych przez pracowników Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie